Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:17
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47138 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

router jak to się je , vucko 6/01/03 23:02
Mam problem z konfiguracją routera .Do tej pory miałem kompa który służył za rout.Zakupiłem router i mam kłopot z konfigurowaniem.1czy w sieci musi być widziany router 2.czy w otoczeniu siec.3.czy jest jakiś uniwersalny program do konfigu.

  1. jaki router? , kaszpio 6/01/03 23:18
    nie dostales oprogramowania razem ze sprzetem?

    Toshiba Tecra S11-124

  2. sol, pieprz, troche maggi , palioza 6/01/03 23:20
    Konfiguracja jest cecha wlasciwa kazdemu routerowi, powinno byc dolaczone oprogramowanie do niego. Albo sie go konfiguruje przez rs-232, albo przez siec, albo jeszcze moze cos dziwnego wymyslili.
    wiec RTFM

    Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
    stworzy lepszą wersję idioty.

  3. jak z pieprzem to było , vucko 6/01/03 23:30
    Oprogramowanie jest ale brak jakiejkolwiek opcji konfig.Ten model ma możliwość podłączenia przez sieć bo do rsa wtykam hisa a skrętką do haba i dalej nixc brak możliwosci skontaktowania sie z touyerem z górt dzieki za jakieś podpowiedzi lub stronki z objasnieniami

    1. naaapewwwno , guma 6/01/03 23:35
      A instrukcje pan czytal ? Moze podaj w koncu tajemnice jaki to model. Inaczej Ci nie pomozemy.

      pozdrawiam

  4. dzięki już po , vucko 6/01/03 23:53
    Z góry dziękuje już poradziłem sobie / brakowało IPX
    TERAZ JEST KONFIG JEST OK.

    1. IPX ? , guma 7/01/03 00:07
      A do czego ten router byl jesli mozna spytac ?

      pozdrawiam

      1. wyglada jak router pod sdi , @kjos 7/01/03 00:58
        ale smakuje moze inaczej

        ---------------------
        Nobody's perfect.
        Call me Nobody.

        1. ja ciekaw jestem po co ten IPX , guma 7/01/03 14:18
          I ze niby bez niego nie dzialalo. Co ma IPX z SDI ?

          pozdrawiam

  5. tak , vucko 7/01/03 10:44
    Tak to router pod sdi.Pozdrowienia

  6. ja nie wiem :) , @kjos 7/01/03 14:48
    bo moj router co am na pentium to ja umie tylko wlaczyc, zresetowac i wylaczyc :)

    ---------------------
    Nobody's perfect.
    Call me Nobody.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL