Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:19
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47352 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kombinował ktoś może z małymi ekranikami lcd do kompa?? , Sznaps 7/01/03 01:45
coś w tym stylu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9382989 .

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. kicha... , _DL_ 7/01/03 06:26
    tylko dwie linie... lepiej dolorzyc nieco i kupic nawet nowy 4x16 mozna dostac juz za 80 zl a miesci sie dwa razy wiecej

    1. czemu kicha? , TloluviN(TPC) 7/01/03 09:36
      zalzy do czego potrzebujesz. jesli tylko do wyswietlania podstawowych informacji typu temp, tytuly z Winampa itd to styka. tyle, ze cena ciut wysoka...

      TloluviN
      "Not every person in everything
      can shine"

  2. zwłaszcza tytuły z WinAmpa , Remek 7/01/03 09:43
    i statystyki z UT....buhahaha. Dawno się tak nie uśmiałem. Powinien wyświetlać jeszcze aktualne wyniki w Pucharze Swiata w skokach narciarskich, kursy walut, program telewizyjny i tematy ustaw dyskutowanych aktualnie w parlamencie, ew. aktualne ciśnienie premiera Millera

    1. a mozesz mi wyjasnic? , TloluviN(TPC) 7/01/03 09:54
      co Cie tak rozsmieszylo? niektorzy chca miec taka funkcje.

      TloluviN
      "Not every person in everything
      can shine"

      1. wolałbym sobie to odczytać na monitorze , walczy 7/01/03 11:11
        niż na małym ekraniku LCD, chyba wygodniej i logiczniej

        ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
        brakiem inteligencji...
        ...nie mam na nic czasu....

        1. jasne , TloluviN(TPC) 7/01/03 11:19
          tylko ze nie kazdy tak chce i jak spojrzysz na soft do obslugi LCD to wiekszosc sie chwali tym, ze ma plugin do Winampa. widac wiec, ze _sa_ ludzie, ktorym jest to potrzebne. stad moje pytanie.

          TloluviN
          "Not every person in everything
          can shine"

          1. kurna , Sznaps 7/01/03 11:30
            mam małego peceta z serii mini i czasem wolałbym go sobie gdzieś wziąść postawić na szafie i niech służy za wieżę(ma te kilka giga mp3) a nie chcę do tego taszczyć monitora.

            Every one of us has heard the
            call !!! !!! !!!

            1. dokładnie... , Umek 7/01/03 13:29
              kolega walczy zapomniał że monitora... może nie być :)

              1. no rzeczywiście , walczy 7/01/03 14:03
                nie wziołem pod uwagę że można dla peceta znaleźć takie nietypowe zastosowania ;-), bo mając monitor po co taki wyświetlacz.

                ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
                brakiem inteligencji...
                ...nie mam na nic czasu....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL