Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47993 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wyłączający się komputer , komar 7/01/03 11:21
co jakiś czas komputer mi się wyącza (wygląda to na zanik napięcia, ale to nie to).
mam płytę Gigabyte ga-7va,
Athlon xp 2000+
obudowę Codegena z zasilaczem 300 W
co to jest?

"...żeby się chciało tak jak się nie
chce..."

  1. Pewnie zasilacz nie wyrabia, Codegeny , sebtar 7/01/03 11:29
    to nędza straszliwa. Albo płyta siada, ale przycisk power też sprawdzić nie zawadzi ;)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. a jaki system? , capri 7/01/03 11:30
    i jakie temperaturki panuja u ciebie?

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

    1. win xp , komar 7/01/03 11:49
      temp. procka - 48-50*C
      temp, w obudowie - 32-35*C

      "...żeby się chciało tak jak się nie
      chce..."

      1. na PCI mam jeszcze , komar 7/01/03 11:53
        modem pentagram Diablo 56i
        tuner TV
        sieciówkę Compexa
        6x USB 2.0 (może odłączyć?)

        "...żeby się chciało tak jak się nie
        chce..."

      2. odhacz opcje , capri 7/01/03 11:58
        automatycznego restaru w przypadku "System failure" (PPM Moj komputer--> zaawansowane i tu juz znajdziesz). Tak z marszu looknij w zarzadzaniu kompem, czy cos ci konfliktu nie powoduje.

        Quidquid latine dictum sit,
        altum videtur

  3. dysk moze wylaczac komputer , Zajkos 7/01/03 11:58
    w roznych dziwnych przypadkach, u mnie tak bylo, potem samo zniklo

  4. Dawno temu wyłączał mi się często i samoczynnie , geordie 7/01/03 13:41
    komp na BXie, nawet zaraz po starcie, i skończyło sie wymianą mobo na gwarancji.

    Podpis nieczytelny

  5. Mialem to samo! Wymienilem pamiec i jest OK. , mk04 7/01/03 15:55
    Bardzo czesto sie resetowal, albo nie chcial sie uruchamiac. Czasami zatrzymywal sie zaraz po tescie pamieci.

  6. hehe no to sluchajcie , piszczyk 7/01/03 18:58
    prawdopodobnie jest to wina plyt glownych Gigabyte'a - znam jush 3 przypadki padów zasilaczy w kompach z GA-7VAX lub 7VAXP. Scenariusz jest zawsze ten sam - wszystko dziala az w pewnym momencie (najczesciej w srodku jakiejs mocno obciazajacej gry) komp sie wylacza (jakby zabraklo zasilania). Efekt - zwalony zasilacz (i w jednym przypadku plyta glowna tesh). Wszystkie plyty na VIA KT400 (bo byl model GA-7VAX na KT333 ale te chodza lux). Ciekawe, nie ?

    takie tam klamoty . . .

    1. u mnie to chyba raczej wina zasilacza , komar 8/01/03 18:18
      Gdy odłączyłem od niego monitor i podłączyłem bezpośrednio do gniazdka, trochę się poprawiło - w ciągu 3 dni komp wyłączył się tylko (!) raz.
      Dzięki za podpowiedzi

      "...żeby się chciało tak jak się nie
      chce..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL