Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 56630 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Notebooki z AMD - czy polecacie? , WWWojtas 7/01/03 14:31
Witam,

Chcę kupić notebooka z AMD - czy warto? Podobno się grzeją bardziej niż celki. Czy to prawda?

Co sądzicie o tym konkretnie modelu:
http://www.anandtech.com/...oc.html?i=1679&p=1

Pozdrowienia,

Wojtas

Wojtas

  1. chcesz to kup , vaneck 7/01/03 15:22
    w czym ci temp. przeszkadza? Bedziesz mial maly kaloryferek, zima tego roku mrozna jest :-P
    A tak na serio to warto.

    A little less conversation, a little more action
    please

  2. heh , zzenek 7/01/03 15:44
    no właśnie. fajnie est jak notebooka na nogach trzymasz. cieplutko ;). a tak na serio, to spoko ze sie z amd oplaca, bo duzo lepszy od celka jest IMHO...

  3. Warto , Tryna 7/01/03 15:44
    j/w

    De Gustibus non Disputandum Est

  4. warto , bartek_mi 7/01/03 16:10
    baiwlem sie hp - 1500+ 256ddr cdrw/dvd radek 7500 - za 1250$ a porownania do actin i inncyh nie ma - a temperaturka - nie ma problemu - przeciez notebooka nie bedziesz krecil

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. nie bedzie , konto-usuniete1 7/01/03 16:41
      krecil ??? a co nie da sie ? :D Komp niepodkrecony to nie komp :P

      Nine Inch Nails to jest TO :)
      iRacing Driver :)

  5. Mam notebooka na P4 2 GHz , stasiaka 7/01/03 19:02
    i z tym grzaniem to nie taka prosta sprawa.
    Jeżeli AMD grzeje się bardziej od P4 a raczej tak jest to częste włanczanie wentylatorów jest trochę denerwujące.
    Oczywiście wszystko zależy od wentylatorów i miejsca pracy.
    Kiedyś mi to nie przeszkadzało, jednak gdy pracuję na nim w cichym pomieszczeniu zaczyna przeszkadzać.
    Oczywiście rączki można spokojnie ugrzać lub przytrzymać na zmarzniętych kolanach i wtedy jest OK.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL