Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 56803 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z twardym dyskiem :/ , w1lko 7/01/03 16:51
Mam dysk seagate 40 Giga 5400rpm, a na nim partycje:
c 5 giga - system
d 10 giga - gry
e 10 giga - mp3 & filmy
f 10 giga - szmelc :)
g 3 giga - partycja brejdaka :)
i teraz mam taki problem
system chodzi ekstra, filmy z partycji e tez chodza ekstra ale z partycja d mam problem :/
zaczelo sie od tego ze dzisiaj nie moglem skasowac jednego katalogu wiec zrobilem scandiska programem O&O Defrag Professional a pozniej jeszcze raz scandiska w windzie xp i nic nie pomoglo :/ nadal sie nie dalo usunac tego katalogu. Wiec poprzezucalem potrzebne mi dane na inne partycje i format w wingrozie. Wrzucilem gry te ktore byly na tej partycji i zaczalem sobie grac w q3 (oczywiscie q3 mam na d ) i gram ok 8 minut a potem dzwiek jak by telepnelo glowicami i po ok 5 sek zwis systemu :/ ok zrobilem restart i gram w inna gre (oczywista tez z partycji d ) i nic !!
Co to moze byc ?? Bad sectory ?? Jakim programem sprawdzic czy sa bad sectory bo w tym O&O Defrag Professional nie moge sie doczytac jak sa zaznaczone bady :/

  1. dodam , w1lko 7/01/03 16:58
    jeszcze ze podczas instalacji gry silent hill 2 wywalilo mi blad zebym sprawdzil czy mam miejsce na tym dysku (blad zapisu) a mam 8 giga wolnego !!

  2. zrob , ViS 7/01/03 17:27
    scandiska dokladnego ze skanowaniem powierzchni dysku - dluuugo trwa ale znajdzie ci uszkodzone sektory jesli (tfu tfu) takowe sa
    pozniej format spod dosu (w Twoim przypadku z dyskietki startowej) powinien wylaczyc uszkodzone klastry z uzytku
    bo jesli sa uszkodzone to odzyskac ich sie niestety nie da

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL