Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69023 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka nagrywarka x48, Teac W548E czy LiteON 48246W ?... , roj 8/01/03 18:18
Może ktoś się podzieli wrażeniami o swojej ?Jutro muszę ktorąś wybrać.

  1. Ja mam LiteOn LTR48125S , NimnuL-Redakcja 8/01/03 20:10
    kupiona w BOXie niedawno - 48x CDR, 12x CDRW ... nagrywarka fajna, ładna korekcja bledow, szybkie zgrywanie plyt, w sumie nie glosna, b.szybko czyta CDRW .... ale na Twoim miejscu kupilbym TEACa ... serio - sam chcialem kupic TEAC W540E ale niestety nie bylo a na 48x TEAC mnie nie bylo stac wiec przystalem przy LiteOnie z ktorego owszem jestem zadowolony, ale gdybym mial wybor jak TY to kupilbym TEACa ...
    Pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. po wynikach testów to TEAC'a 48x odradzam , Master/Pentium 8/01/03 20:34
    zajrzyj na rózne strony (na początek cdrinfo.pl). Wynik straszą , to ja juz wolę LG ;). Teraz mam cdrw takie jak Nimnul, chodzi git. Do Teac'a nic nie mam miałem i póki się nie zepsuł działał bez zarzutu. Jeśli już TEAC to model x40, ten jest OK.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. Test Teac'a na cdrinfo wypadł całkiem dobrze, innych nie czytałem. , Bart 8/01/03 21:13
      Właśnie zamieniłem LiteOn'a 48x12x48 na Teac'a 48x16x48.
      LiteOn sprawował się rewelacyjnie, względnie cicha praca, bardzo miło i delikatnie pracująca tacka na CD, żadnych problemów z wypalanie.
      Jedyne co mnie martwi w LiteOn'nie to jego trwałość.
      Zamainy wypalarek dokonałem z ciekawości - potestuje Teac'a i zobaczymy. :)
      Ten teac ma sporo zmian i nowości w stosunku do poprzednich modeli: P-CAV, obsługa Key2Audio i wszystkich wersji Safedisc'a.

      1. obsłucha Safedisk'a ? , Master/Pentium 8/01/03 22:03
        słabo wypadły testy korekcji odczytu i głośności. Zmieniono tez nieco konstrukcje , więc mam wątpliwości.

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

  3. szukaj info na : , Andrzej 8/01/03 20:38
    http://www.cdrinfo.pl/

    ja mam Teaca x 16 , pali plytki jak zloto :)
    jak ja czegos nie pomerdam , to plytki wypalaja sie jak nalezy.

    "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
    życie , to zawsze ma go ktoś inny".

    1. też takiego miałem , Master/Pentium 8/01/03 20:41
      potwierdzam : chodził bez zarzutu, nie lubił Platinum :-)

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

  4. obojętnie... , Mackintosh 9/01/03 10:30
    ...ale ja mam teaca i w sumie..nigdy na maksymalnej prędkości nie wypalałem...zrób sobie wyliczankę takie jest moje zdanie

    " Życie zmusza człowieka do wielu
    czynności dobrowolnych. "

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL