Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76586 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak uruchomic Waveout przy odtwarzaniu filmow , DomeLL 8/01/03 18:47
niestety ten pliczek z AC3 nie dziala mi (ten set waveout) wyskakuje Failed to set WaveOut as default audio renderer,posiadam karte Trust Sound Expert Digital surround 5.1 na chipie cmi8738 6ch with spdif no i kurcze nie moge przestawic bez waveout w configu aby lecialo przez spdifa do amplitunera (kiedys udalo mi sie jakos ustawic aby dzwiek szedl przez spdifa i mialem prawdziwe ac3 ale kurcze przeinstalowalem system i nie chce dzialac teraz) AC3 sciaganlem z http://ac3filter.sourceforge.net

  1. ee... , XTC 8/01/03 19:21
    kiedyś był taki program "GraphEdit"... ew. któryś player divx'ów zorientowany na obsługę ac3 też to miał - ustawianie waveout...

    Linux

    1. no wlasnie tylko ktory player ? , DomeLL 8/01/03 19:53
      123

    2. zrobilem innaczej ale i tak jakos nie do konca dziala , DomeLL 8/01/03 20:00
      wycialem z regow (wpierw oczywiscie wlaczylem u niego set waveout ktory jest w ac3filter) kumpla ktory ma soundblastera 1 klucz z waveout i wrzucilem do siebie no i dziala ale nie do konca w amplitunerze juz pokazuje multi channel decoding ale chyba tylnie graja to samo co przednie,kurcze jak ja to wczesniej zrobilem ze dzialalo ? Masz moze jakiegos malego avika ktory bedzie w stanie zaprezentowac mozliwosci ac3 ? BTW dzieki za zainteresowanie XTC

    3. ten plajerek to... , Tummi 8/01/03 21:16
      ...BSPlayer - dla mnie jedyny jesli chodzi o divx'y z .ac3 - mam juz dosc zabawy GraphEditem ;-))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. ja znam inny sposob an ac3 w divx'ach , bober 8/01/03 21:22
    sciagnij sobie ze strony divx.pl kodek ac3filter o.54b. zainstaluj kodek zgdnie z instrukcja. uruchom plik speakers.exe i wybierz 5.1. uruchom film najlepiej w bestplayerze. i mnie na livie dziala mam dzwiek ac3. inne kodeki mi nie dzialaly (zawsze bylo tylko stereo :-( ale dzieki temu kodekowi moge sie cieszyc zajebistym dzwiekiem DD5.1
    pozdr!

    Toshiba L20-183

  3. z tym , bober 8/01/03 21:28
    filtrem do ktorego link podales (to nowsza wersja tego co uzywam) to wole nie kombinowac bo moze mi czasami przestac dzialac :-( sprobuj z tym co napisalem czyli 0.54b to ze starszy nie znaczy ze gorszy.
    a dzieki temu filtrowi nie trzeba sie bawic w zadne graphedity i inne pierdoly.
    narka!

    Toshiba L20-183

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL