Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76521 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zorganizować dzielenie łącza sat. z Open Sky+SDI i na czym ? , Carmamir 8/01/03 19:49
Mamy w Lanie SDI i chciałbym dołączyć do tego łącze sat. z Open Sky i mam pytania:
-na czym to udostępnić ?
-ile osób może być max. na tym ? chciałbym docelowo przez sieć radiową podpięte 4 sieci LAN (po ok. 2 lub 3 kompy) do jednego switcha, lub ile takich łącz wziąść żeby transferek z FTP był ok. po 1mb/s
-czy Open Sky dobrze obecnie chodzi ? (ostatnio szłyszałem że ktoś wystrzelił satelite z 3 nowymi transpodnerami dla łącz sat.)
-jaki sprzęt by do tego był potrzebny ? (byłby AMD Thunderbird 900MHz, 256MB SDR, 80 lub 120 GB Barracuda IV, płyta z zintegrowaną grafą i lanem)
- no i jak by to zrobić ???

To bym chciał żeby wyglądało tak
1 centralny switch do którego byłoby podpiętych 5 innych switchów (3 switche po ok. 3/2 osoby, 2x 7osób) (tylko jeden byłby do tego podpięty normalnie kablem reszta byłaby podpięta nadajnikami kierunkowymi zastępującymi kabel do nadajnika/odbiornika ogólnokierunkowego) i chciałbym na serverze poinstalować soft do admin. żeby ustalać transfer dla użytkowników, rozdzielać transmisje strumieniową dla każdego usera (zamawianie filmow/gier/mp3 itd. z saty 10mbits) no i ogólnie zarządzanie siecią.

Pozdr.
Carmamir

No to się wkopałem...

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL