Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76529 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dwa aktywne okna...czy sie da? , Chavez 8/01/03 20:44
no wlasnie czy da sie zrobic tak aby dwa otworzone obok siebie okna byla jednoczesnie aktywne?tzn.odpalam np.2 aplikacje: przegladarke i np word i ustawiam pomniejszone okna obok siebie.Chodzi o to zeby nie znikalo zadne z nich kiedy klikne na np.trzecie otwarte w tle okienko,ale tez zeby byly caly czas aktywne,tzn.kiedy klikam w jednym mysza,to drugie nie przechodzi w tlo?..no nie wiem jak to opisac,ale pewnie domyslacie sie o co mi chodzi-belka w obu oknach jest niebieska nie szara mimo,ze klkam myszka raz w jednym a raz w drugim oknie.Da sie osiagnac cos takiego?
Sorry ze chaotycznie to ujalem,ale mam nadzieje ze zrozumiecie.

  1. z ciekawosci sie spytam , ViS 8/01/03 20:47
    po co ci to? jakie profity z tego?

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. można zrobić, żeby się aktywowało bez klikania [po prostu po najechaniu kursorem] , McKania 8/01/03 21:00
    poprzez edycję rejestru albo program itweaku lub tweakui

    a czy da się zrobić dwa okna na raz aktywne to nie wiem [ale osobiście mocno wątpię]

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  3. IMHO nie da się... , RaPToRR 8/01/03 22:44
    taka już jest winda że nie możesz np pisać w dwóch programach jednocześnie....

    http://www.krzysztofwasko.pl

  4. Wg mnie to dobrze, ze sie nie da , McSet 8/01/03 22:55
    bo to troche bez sensu by bylo. Np. otwieramy powiedzmy Notatnik i Worda i gdyby te oba okna byly aktywne to podczas wklepywania tekstu pojawialby sie i w Wordzie i w Notatniku... Troche bez sensu.

    --
    what's goin' on fails to concern me

    1. a tam , palioza 8/01/03 23:48
      a jakby blondynka chciala pozniej drukowac w 2 kopiach? :)

      Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
      stworzy lepszą wersję idioty.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL