Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83340 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nie wiedzialem ze mam taki szybki modem w szafce :) , masta killa yoshi 9/01/03 13:43
dzisiaj przyszlo mi polaczyc sie z netem i cos przeslac z pracy na ftp (przez stale lacze mam zablokowany upload). zawsze robilem to z laptopa kolegi ale ze jako nie mial laptopa zaczalem szukac w szafie zwanej "dawcy nerek" jakiego modemu no i wykopalem prawdziwy rarytas modem zewnetrzny 28 800 BPS V.34 z dopiskiem na dole "high speed fax/modem" no usmialem sie po pachy ale ze jako plik wazyl kilka kilo wiec mysle sobie luz styknie w zupelnosci. podlaczylem zainstalowalem przegralem spox i tak mnie tknelo zeby zobaczyc z jaka predkoscia sie moj "high speed" polaczyl. no i tutaj normalnie szok - malo z wrazenia nie padlem. okazalo sie ze ten modem to rzeczywiscie "high spped" bo w2k mi pokazal szybkosc polaczenia 115,2Kbps no i po prostu odpadlem :)

PS mam zrobionego print screen jakby ktos chcial poogladac wyczyny mojego "high speeda"

born to emerge

  1. hehehe , Chrisu 9/01/03 13:51
    coś mi nie pasi. Bo chyba na zwykłym modemie 56k to max :). Weź większy plik i zobacz iel trwa upload i wtedy się okaże :).

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. ale to normalka, winda pokazuje speed portu szeregowego , Star-Ga-Te 9/01/03 13:52
    123

    --
    Informatyka jest nauką doświadczalną.
    Dzięki AI jeszcze bardziej.

    1. zapomniełem dodać , Star-Ga-Te 9/01/03 13:55
      że winda nie rozpoznaje komunikatu modemu w rodzaju "CONNECT XXXXX" gdzie xxxxx to rzeczywista prędkość połączenia.
      Albo też modem podaje niewłaściwy string, czasem można to zmienić grzebiąc w rejestrach modemu -> RTFM :)))

      --
      Informatyka jest nauką doświadczalną.
      Dzięki AI jeszcze bardziej.

  3. wk2 bym nie wierzył... ;-))) , snail 9/01/03 13:52
    zrób test ponownie, ale najpierw zainstaluj np. DUmeter i dzięki niemu zmierz DL i UP

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

  4. bys sie zdziwil , Wedrowiec 9/01/03 14:06
    bo ten modem rzeczywiscie moze tak szybko przesylac - ale przy polaczeniu dwoch kompow - wtedy rzeczywiscie moze 115 wyciagnac :)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL