Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 15:43
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83637 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Formatowanie akumulatora komorki , Nebuchadnezzar 9/01/03 16:13
Moze ktos wie jaka rezystancja powinno sie obciazyc akumulatorek komory w celu calkowitego rozladowania (sformatowania). Sprzet to N3210, akum. NiMH 2,4V. Czy np. prad rozladowania 250mA nie bedzie za duzy? Objawy standardowe - przy 3 kreskach stanu naladowania wylacza mi komore podczas rozmowy, a teraz nie chce sie ladowac (przynajmniej tak mi telefon komunikuje) Moze ktos wie ile kosztuje nowy akumulatorek do Nokii 3210 ?

dupa na stołku, morda przy korycie...

  1. poszukaj , Maniak 9/01/03 16:16
    na www.allegro.pl na pewno znajdziesz akumulatroki do 3210, w takim przypadku to chyba lepiej kupic nowy...sadze wydatek wgranicach 50 zl ??

    Zmień swój podpis na Boardzie

  2. To mi wygląda na bardzo stary... , El Vis 9/01/03 17:03
    i dobrze znany jeden z felerów Noki 3210. To nie jest wina baterii. Procesor komórki który odczytuje stan akumulatora miewa taką wadę że za szybko wyłancza telefon. Nie wiem czy to się da naprawić. Może zmiana softu.
    To nie jest moja wiedza, tak mi powiedział kolo który zna się na tym o wiele lepiej niż taki zwykły wyjadacz chleba jak ja. Pozdrawiam, nara.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

    1. chyba nie , Chrisu 9/01/03 17:36
      ja mam 3310 i mam to samo. Kilku moim znajomym skończył się problem po zmianie baterii...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. prąd... , XTC 9/01/03 17:52
    250mA... standardowy akumulator ma 1250mAh więc jego C=1250 - prąd rozładowania akumulatora "zdrowy" to średnio 10-cio godzinny... czyli około 125mA ...
    ta nokia pobiera w trakcie czuwania ok. 13-15mA
    przy pracującym podświetleniu: 140-150mA
    w trakcie rozmowy zależnie od poziomu mocy: 400-600mA
    (dane z netmonitora)

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL