Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91777 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komórka na abonament wzięta na dziadka lugo kogoś z grupą - KONIEC , Paweł27 9/01/03 23:41
Wiecie że weszła ustawa i że każdy kto do tej pory płacił za komórkę lub telefon stacionarny połowę kwoty (bo wziął telefon na np. dziadka z grupą lub kombatanta) będzie teraz musiał płacić całość. Natomiast zniżki będą doliczane do renty w wysokości chyba 15%. Tak że zostanie już ukrócony proceder, że wnuczek bierze sobie komórę w idei i płaci za 60 minut/miesiąc 45zł,
Z tego co wiem to tepsa już niedługo będzie rozsyłać powiadomienia. Ciekawe kiedy zabiorą się za to komórkowcy.

i7-4770, Asus H87M-Pro
EVGA 750ti, SSD 840 Pro
Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  1. ..... , Speeder 9/01/03 23:48
    ...... oni pewnie nie roześlą powiadomień tylko nowe rachunki ....... i bedą liczyli ze sie nikt nie skapnie .....


    apropo z kad masz takie info ???
    moze jakieś zródło .....

    "...uciekam w świat fantazji i
    czasami zostaje tam na dłużej"
    Speeder

    1. Przysłali kumplowi , Paweł27 9/01/03 23:50
      do PLUS-GSM z centrali.

      i7-4770, Asus H87M-Pro
      EVGA 750ti, SSD 840 Pro
      Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

      1. a może .... , Speeder 9/01/03 23:55
        ...... to tylko plus GSM ..........

        "...uciekam w świat fantazji i
        czasami zostaje tam na dłużej"
        Speeder

        1. nie, o ile sie nie mylę , ulan 10/01/03 00:17
          znowelizowano odpowiednią ustawę i dotyczy to abonamentu i 20 impulsów. teraz będzie dodatek do emerytury. Związane to jest z problemem weryfikacji, czy dany kombatant żyje (sprawdzane to było raz do roku, co powodowało, ze masa ludzi korzystała z tego bezprawnie, dziaddek zmarł a rodzina do marca nastepnego roku jeszcze z tego korzystała). Jak was interesują jakies szczegóły to piszcie, zorientuje sie rano w pracy (a pracuje w Urzędzie do Spraw kombatantów i Osób Represjonowanych, więc akurat w tym wypadku mam wieści u samych źródeł).

          pozdr. ułan vel ulan
          "Uwielbiam zapach napalmu
          o poranku..."

  2. no i czas , Chrisu 11/01/03 18:16
    najwyższy...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL