Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 97393 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GF FX po 700 Euro/USD? , geordie 10/01/03 11:04
wg tego linka
http://www.computerboot.com/nl/dept_81.html
i dostępne od 22 stycznia (Źródło: xbitlabs).
Proszę się pochwalic, jak ktoś z boardowiczów zamówi/kupi.
Obiecuję, że nie będę dodawał złośliwych komentarzy ;-)))

Podpis nieczytelny

  1. Człowieku , konio 10/01/03 13:09
    za tyle to chyba jakis palant kupi.W lipcu będa po 400 euro i porządnych producentów.Nie wiem kto kupi kota w worku.Ja poczekam aż wyjdzie Leadteka .koło lata mam zamiar kupić.Z tą ruznica ze ze stanów bedę ściągał:)

    1. Nieladnie , bwana 10/01/03 13:15
      Nazywasz palantem kogos, kogo np. po prostu stac na to, by folgowac wlasnym zachciankom? Jakas zazdrosc? Wiem, to ten gatunek: zamiast sobie GFFX moglby kupic dwa radki9700 i tego drugiego dac mnie. Wyhamuj troche. I wychamuj.

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. :-] , Wedrowiec 10/01/03 13:18
        popieram

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

  2. dokladnie :))) , fields 10/01/03 14:22
    hehe bwana, dwa rozne wychamowania, a jednoczesnie tak podobne :)) ale spoko, drugie nawet bardziej na miejscu....
    a co do FX, to jasne ze ludzie to kupia, choc nie spieszylbym sie osobiscie z tym bardzo, gdyz ati nie dosc ze juz na dniach wypusci Radka 9900 (czekaja tylko na premiere Nvidii zeby dobic :) to w czerwcu wypusci calkiem nowy chipset, ktory skopie wszystkich totalnie.... tak ze nie ma sie co jarac a za 700 dolcow to bym sobie kupil plyte pod p4, procek 2.53 na szynie 533, 512ram, i radeona 9500 i jescze by mi zostalo..

    z ciekawosci dodam ze sam mam 2mx, hehehe

    Wojtekk "Fields"
    "...szukaj w ludziach dobra....
    i zabieraj je im..." :)

  3. Drogo .. , NimnuL-Redakcja 10/01/03 15:40
    bo w sumie w polsce pewnie po 2500zł bedzie . no ale pewnie szybko stanieje ... a za najnowsze technologie trzeba placic ... jak ktos ma w kompie P4 3,06 GHz za 3500złto i na karte za 2500zł nie poskąpi ...
    ja nie kupie, bo mnie nie bedzie na to dluuugo stac ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. ciekawe... , Carmamir 10/01/03 20:57
    tylko ile tego nVidiia sprzeda ? Jak w lipcu ATI wypuszcza nowy chipset i będziemy oglądać odejście nViidi ze sceny (prawie tak samo jak za czasów 3DFX )

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL