Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 96641 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kurde - co ja przed chwila na maila dostalem ? , NimnuL-Redakcja 10/01/03 16:15
Witam!
Mail ma 50KB wielkosci, zalacznik "ALavigne.exe"
tresc listu :

Network Associates weekly report:
Microsoft has identified a security vulnerability in Microsoft® IIS 4.0 and 5.0
that is eliminated by a previously-released patch.
Customers who have applied that patch are already protected against the vulnerability
and do not need to take additional action.
Microsoft strongly urges all customers using IIS 4.0 and 5.0 who have not already done so
to apply the patch immediately.

Patch is also provided to subscribed list of Microsoft® Tech Support:"

i dwa pola na wpisanie : Date" i "Patch"
oraz guzik Subscribe ....

autor :
... <ecomes@pik-net.pl>

Temat :
Re: Brigada Ocho Free membership

Co to ejst ? juz wypiepszylem bez otwierania ... witus czy siaka cholera ?
Dzieki .

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. Kolega , Sherif 10/01/03 16:18
    odpalił z ciekawości (dla testu) i Kerio od razu zaczął krzyczeć, że ten drań chce coś wysyłać :)

    1. to dobrze, ze nie klikalem ;)) , NimnuL-Redakcja 10/01/03 16:58
      usun to moja ulubiona komenda na takie nieznajome listy ... ale co to jest wiesz ? Cos bardziej lub mniej groznego ?

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. jako że posiadam trzy maile , RaPToRR 10/01/03 23:50
        takie śmiecie dostaje trzy razy inne + masa innych naszczęście bez załączników :(((

        http://www.krzysztofwasko.pl

  2. To taki trojan W32.Lirva.C@mm , Tiamat 10/01/03 17:21
    title="http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data target="_blank">http://securityresponse.symantec.com

    Rozsyla się przez maila, a po uruchomieniu ściąga i instaluje BackOrifice. O ile dobrze zrozumiałem - szybko czytałem - ten Symantec to bardziej się rozpisuje niż ja :)

    Pozdro,

    -+- TmT ---
    Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
    binarny, drudzy nie.

    1. Ooops .. link cos nie ten - ten powinien byc dobry .. , Tiamat 10/01/03 17:22
      title="http://securityresponse.symantec.com/avcenter/venc/data target="_blank">http://securityresponse.symantec.com

      -+- TmT ---
      Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
      binarny, drudzy nie.

      1. haha .. a jednak to nie moja wina tylko boarda. , Tiamat 10/01/03 17:26
        Który uważa, że to @ w linku to adres i niepotrzebnie dodaje href="mailto: ... Chyba, że to nie board tylko windows .. ale nie sądzę, bo do wordpada wkleja dobrze.

        Jak chcecie opis to poszukajcie na http://www.symantec.com/search/
        nazwy tego pliku, co go Nimnul dostał.

        -+- TmT ---
        Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
        binarny, drudzy nie.

  3. heh, też to mam :) , wewe 10/01/03 18:51
    inny temat, inny nadawca.
    dzis dostałem trzy takie kwiatki (każdy inny).
    rocznica jaka czyco?

    veni, vidi, wewe

    1. 2 raz dostalem .. , NimnuL-Redakcja 11/01/03 15:59
      i 2 raz do kosza ;))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL