Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36

 Dzisiaj przeczytano
 97862 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

CZy warto kupic CL dxr3 ?? , LUCYFERUS 10/01/03 16:44
Mam okazje kupic te karte za 80zł. POwiedzcie czy sie oplaca ?? Czy ma ona jakies pozyteczne zastosowanie ??
Jesli ja znacie to napiszcie do czego moge ja wykorzystac poza ogladaniem DVD (ktorego nie mam). Czy ona wspomaga odtwarzanie divixow i mper ??

/// L c f \\\
/// GG#801607 \\\
/// tel. 600055361\\\

  1. wspomaga dvd i mpeg(vcd)-tylko , Yooras 10/01/03 16:59
    natomiast dedykowane dla komputerów ze słabym prockiem. in plus rewelacyjna jakość obrazu na tv plyt dvd przewyższa niektóre odtwarzacze stacjonarne .
    pozdrawiam

    1. Ale jak podłączysz toto pod VGA , PKort 10/01/03 17:13
      to pożal się Boże - vide Archiwum.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. nie , Meteor 10/01/03 17:00
    nie wspomaga. zalezy jaki masz kmputer. Jak cos powyzej 500 MHz i karte Ati z wyjsciem TV, to masz juz prawie to samo co DXr3. IMHO takie akceleratory to juz historia PC.

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

  3. mialem takie cos przez , chris_gd 10/01/03 18:17
    jakies 30min. wszystko fajnie pieknie , istalka itp. poscilem DVD na moj TV 21' i bylo gucio, ale wcale nie lepiej niz na moim ATI r8500 od Herculesa druga sprawa nie mozna poscic Divx-ow (duzy minus) no i chyba najwiekszy ogromna strata jakosci na monitorze a wszystkiemu winien kabel laczacy dekoder z karta graficzna, wiec jesli chodzi o mnie takie karty to przeszlosc i nie sa warte zlamanego grosza lepiej jakiegos taniego radka np. 7200 ktory ma podobny TV-out (no i divx-y mozna na tv poscic)

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  4. daruj sobie, chyba że masz słabiutkiego proca , gicio 10/01/03 23:13
    Odkąd rozstałem się z P2 350MHz i S3Trio3d - mój dxr3 powędrował do składziku - najgorsze w tej karcie to praca w zasadzie tylko z plajerkiem creativa

    Jest dobrze, aczkolwiek nie
    beznadziejnie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL