Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 97277 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z procesorem – NIE DLA LAIKÓW – są odważni aby odpowiedzieć na problem ?! , Marcus 10/01/03 18:21
Kilka dni temu wymieniłem sobie płytę główną z MicroStar Kt266Pro2A na Gigabyte GA-7VAZ na KT400. Procesor Athlon XP 2000+. W zasadzie stabilność nie podlega żadnej dyskusji ale jest rzecz, która mnie dziwi i niepokoi. Po czasie około 30 sek. od wczytania systemu procesor zaczyna coś przeliczać i jego procent "zajętości" utrzymuje się na poziomie 15%. W menadżerze zadań widzę, że odpowiedzialna jest za to usługa lokalna i systemowa – svchost.exe. Oczywiście wyłączyć się jej nie da, bo powoduje to dziwne rzeczy z systemem. Jakby tego nie było mało, to po upływie około 2, 3 godzin procesor zajęty jest już w 35 do 40%. System jaki mam zainstalowany to Windows XP. Oczywiście sterowniki nowe, VIA Hyperion 4.45, NVidia 41.09. Dodam, że nie instalowałem systemu od nowa - system został ze starej płyty głównej. Czy jest jakieś rozwiązanie problemu ? Proszę o radę i wykazanie się zdolnościami wiedzy informatycznej.

Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego.

  1. Przeinstaluj system , etranger 10/01/03 18:28
    sdaje sie masz jakies badziewie, a svchost to integralna czesc systemu, z nim plus przelaczniki uruchamiasz rozne servisy w windows

    IStal sie switch:)

  2. otworz przegladarke , kliknij na Ikonke "Search" wpisz svchost.exe , speed 10/01/03 18:37
    i w pierwszych czterech linkach znajdziesz kompletna odpowiedz na swoje problemy.
    P.S
    Nastepnym razem jak dodasz ostatnia linie z twojego posta to ja napewno nic nie powiem:
    z wykazywania juz wyraslem a Tobie by sie przydalo abys sie wykazal minimalna inwencja.

    1. hehe Speed , Wasabi 10/01/03 19:10
      Tym Ps'em to mi przypomniales Don Kichota ;]]] tlumaczacego Sanczo Panczy dlaczego walczy z wiatrakami ;]

      efekt tez bedzie podobny czyli zaden ;[

      Nothing to see here

    2. Przepraszam... , Marcus 10/01/03 21:40
      już nie będę, ale problem wydaje mi sie być poważny :-)

      Nie wolno niczego nie robić tylko
      dlatego, że nie można zrobić
      wszystkiego.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL