Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 97427 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

GF3Ti200 i tvtool czy ktoś może mi pomóc ? , fiskomp 10/01/03 22:15
Sprawiłem sobie GeForca 3'czkę, trochę już go pogoniłem, przejście z GF2mx kolosalna różnica, ale ja nie o tym.

Wiem że 3 nie ma 2 RAMDAC'ów, więc jest problem z wypuszczeniem sygnału na telewizor. W archiwum doczytałem że jest taki sofcik jak TVTOOL, już go mam, ale teraz zwracam się z prośbą do tych co mają zarówno GF3, jak i tvtoola, by jeżeli by zechcieli, pomogli mi poustawiać to "gadziajstwo" tak bym bez problemu uzyskał obraz na TV, a nie spitolił (czyt. spalił) wyjścia tv, mówię tu o s-out.

Jeżeli ktoś dysponuje wolną chwilą i by się mu chciało mi pomóc, będę bardzo wdzięczny. Tu do McKani, dzięki za porady przed zakupem karty, :)

Czy ma ktoś jakiś opis do tego tvtool'a w naszym ojczystym języku ?

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam,

  1. tak mam poczekaj po 23 podeslę , WUUJ 10/01/03 22:18
    ci to z wersją bez limitu czasu i masz to po polskiemu jak seee ustawisz masz do wyboru jęzorki w tym polski

    Pomagaj innym i nie mów ze to
    niedozwolone,a jak myslisz inaczej
    to nie denerwuj się :)

    1. czy mogę też poprosić..plisss , masza 10/01/03 22:46
      na:

      thx

      Pozdrowionka !!!

      1. poleciało już , WUUJ 10/01/03 23:43
        powinniscie mieć to na swoich skrzynkach

        Pomagaj innym i nie mów ze to
        niedozwolone,a jak myslisz inaczej
        to nie denerwuj się :)

  2. a ja mam inny problem , w1lko 10/01/03 22:47
    qmpel ma winfast gf 2ti 64mb tv-out, podlaczylem go do tv philips 32" 100hz (ktory jest w drugim pokoju) i jak wlacze tv toola to mam obraz na tv i moniotrze tylko wtedy jak ustawie na pelny ekran bo na standard obraz na monitorze znika. A gdy jest na pelny ekran to ucina obraz na tv i nie widac calego pulpitu :/
    Wiecie jak to badziewie ustawic?? Aaa i jeszcze nie moge zmienic rozdzialki :/ mam tylko 640x480 i 800x600 :/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL