Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101378 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zapis/odczyt danych , tomex 11/01/03 03:24
Witam !
Mam wielki problem z odczytem danych z plyty :-\
A wiec tak - postanowilem przegrac dane z kompa na plyte, wiec stalo sie co nastepuje:
Uzylem RARa 3 (zaznaczylem opcje aby sprawdzil pliki po kompresji - pokazal ze wpozo ;)
Nastepnie za pomoca CDRWIN 5 wrzucilem archiwum na plytke (zaznaczajac ze to ma byc CD-DAT)
Poszlo gladko ... Tak wiec chcialem skopiowac te dane na drugi komputer. Aha!! Na plycie nie zamykalem sesji-pozostawilem jako otwarta.
Najpierw chcialem sprawdzic je pakerem (wersja j.w). Krecil plyta, az w koncu pokazal komunikat - blad CRC.
Zdecydowalem przekopiowac plik na hd - efekt byl taki sam: niezgodna suma (z ta roznica ze trwalo to dluzej i zwiesilo system ;)
Aaa!! Na tej drugiej maszynie probowalem odczytac w Nero5.5.8, lecz ten znowu pokazal info o braku formatu MRW.
Tak wiec, nijak nie moge sie dostac do moich danych - a bardzo mi na nich zalezy ...
Czy ktos jest w stanie mi pomoc ? Prosze o pomoc i z gory bardzo dziekuje !

pozdro_4_all

  1. pisalem juz tutaj, ze , Czarek 11/01/03 11:09
    cdrwin 5.0 to badziewie :-/

    1. napisalem, ze ... , tomex 11/01/03 15:43
      zrobilem to tak:
      na 1 kompie zapisalem przy pomocy CDRWIN
      na 2 kompie uzywam Nero

      pozdro_4_all

  2. zobacz czy , glewik 11/01/03 23:21
    http://www.elpros.si/CDCheck/ ten sofcik da rade (w wiekszosci przypadkow dziala)

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL