Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101548 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka powinna byc temperatura twardego dysku? , pachura 11/01/03 13:30
Mam dwie baracudy i speedfan pokazuje mi okolo 48-52 stopni na obu. Na stronie seagate'a mozna przeczytac, ze "Environmental Temperature: Operating 0-60 st C" ( http://www.seagate.com/...ata4_1538003_2002_10.pdf ) - czy to znaczy ze w obudowie kompa moze byc 60 stopni i dysk powinien dzialac, czy chodzi o temperature, ktorą podaje SMART ?
Jakie Wy macie temperatury dyskow?

  1. Niewiem jaka temperatura... , Mademan 11/01/03 13:53
    Jest niebezpieczna dla dysku ale sądze żę te 60 stopni w SMART dyskowi niezagrozi. Ja na swojej Barracudzie mam 39 stopni max, ale leży na niej radiator :). Wcześniej wiał na nią wentyl to wtedy miałem 34 max. Temperatuty mieżone w Speed Fanie. POZDRAWIAM

  2. taka temp. , J@rek 11/01/03 14:20
    jest chyba normalna dla tego dysku, ale u mnie np. w obudowie sa 3 dyski 2xBIV i U5 ktore leza na sobie ale obok nich pracuje wiatrak zasyasjacy powietrze do obudowy i temp. wszystkich dyskow okolo 30 stopni do 33 stopnie

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. Na BIV i BIII miałem... , Umek 11/01/03 16:00
    coś koło 42 - w cholerne letnie upały wzrosło do ok 50. Co zabawne BIII zawsze miała 1 stopień więcej niż BIV. Oba dyski były umieszczone w sankach w zatokach 5.25...

  4. u mnie 39* max... , kaszpio 11/01/03 21:38
    przy otwartej obudowie...bez dodatkowego chlodzenia...

    Toshiba Tecra S11-124

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL