Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101968 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z flashem biosu HiS R9500Pro 128DDR , pachus 11/01/03 14:16
Karta marki HiS. Bios mam ze strony warp11, ktorej juz nie ma..
po komendzie c:\\\\atiflash.exe -u 0 r95pro128.bin i zatwierdzeniu \\\"y\\\" wyskakuje , ze BIOS ROM ID doesn`t match with DEVICE ID:
Bios DeviceID = 0x4e44
Asic DeviceID = 0x4e45

na samym dole jeszcze jest napisane ze powinienem uzyc \\\"-f\\\" w komendzie co spowoduje ominiecie tej blokady, ale mam obawy, ze moja karta juz nie wstanie :(

  1. normalka , Druzil 11/01/03 14:21
    Ja jak mialem jeszcze R8500 tez bardzo czesto flashowalem z -f.
    Zawsze dzialała po takiej operacji.

  2. ale .. , pachus 11/01/03 14:31
    flashowales bo musiales (tez ci sie nie zgadzaly ID?) czy poprostu zawsze ??

  3. tak , Druzil 11/01/03 14:48
    Czesto sie niezgadzaly iD bo byly biosy roznych producentow.

  4. a jaka komenda ? , pachus 11/01/03 15:04
    bo jak daje - atiflash.exe -f 0 95pro128.bin - to wyskakuje tylko kolumna opcji ..

  5. bo zle robisz , Druzil 11/01/03 16:08
    atiflash -u 0 95pro.bin -f

  6. bibliioteki do Rage3d ? , pachus 11/01/03 16:12
    Mam wersje 3.6. Jak odpalam to zamiast zegarow mam n/a.
    Sadzilem, ze jak sflashuje bios to sie to zmieni, ale czytam o jakichs bibliotekach "probe6" ?!? gdzie te pliki rozpakowac ?

  7. sorry , pachus 12/01/03 13:30
    ale to było silniejsze ode mnie :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL