Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 106335 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

CD-ROM-y (2) Pomocy!!! , Ajgor 11/01/03 19:38
Zniknely mi nagle CD-ROM-y!! Czyli Czytnik CD i nagrywarka. Nie pomaga przekladanie tasm w kontrolerach. Twardy dysk przekladam i dziala prawidlowo, a oba CD-romy po prostu zniknely. Winda mi pisze, ze sterowniki sa, tylko nie widzi urzadzenia - Kod 41. Co to moze byc? Chyba nie zepsuly sie dwa czytniki jednoczesnie??
Nie chcial mi sie tez komputer odpalic z CD-romu.

Pozdrawiam.
Ajgor.
http://djinni.prophp.org/wiedzmin/

  1. Moze , Yog-Sothoth 11/01/03 19:46
    to pomoze:
    Remove the Upperfilters and Lowerfilters values
    completely from the following registry key:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\currentcontrolset\control\class\
    {4d36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

    Then restart!

    Tylko przedtem polecam zrobic kopie tego kawalka.

    wrong fool!

    1. Tylko ze... , Ajgor 11/01/03 19:55
      Ja takich kluczy mam kilkanascie.. w ktorym skasowac?

      Pozdrawiam.
      Ajgor.
      http://djinni.prophp.org/wiedzmin/

      1. Kilkanascie , Yog-Sothoth 11/01/03 19:57
        Dokladnych co do cyfry? Jesli tak, to backup wszystkich, tzn. eksport do pliku wycinka drzewka najlepiej.
        Instalowales cos moze przed zniknieciem napedow? Moze soft do wypalania?

        wrong fool!

  2. Albo przywróć , Paweł27 11/01/03 22:12
    sobie pliki rejestu z poprzedniego dnia i będzie OK - prostsze i szybkie.

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  3. u mnie pomagalo wlaczenie/wylaczenie , Wedrowiec 11/01/03 22:58
    w biosie (tzn jak byly wlaczone to wylaczyc i odwrotnie) - bo system i tak sam znajduje a widzi zmiane konfiguracji sprzetowej

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  4. a ja wiem, co to jest... , Tummi 11/01/03 23:16
    ...wystarczy przjerzec archwiwum i jest instrukcja step-by-step ;-)))))))

    Hint: Virus w boot-sektorze ;-)))))))))

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. I sie mylisz , Ajgor 12/01/03 00:12
      bo pierwsze co pomyslalem, to ze mi wirus namieszal. Wiec odpalilem antywira z najnowsza baza danych i guzik. nic nie znalazl.

      Soft do wypalania mam od wiekow nie zmieniany. Wypalilem milion plyt i nigdy nie mialem problemow. Ale juz sobie poradzilem... Odswierzajac cala winde:)) I tak miala isc do formatowania:)))
      A na marginesie - znacie komende "SFC"? Pomaga w takich przypadkach jak moj..

      Pozdrawiam.
      Ajgor.
      http://djinni.prophp.org/wiedzmin/

      1. ale spod czystego dosa.. , Tummi 12/01/03 00:20
        ...czy z windy odpalales tego antyvira? roznica jest znaczna.
        najnowsze bazy nei pmagaja ;-(

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL