Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 105888 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z Duronem 800 MHz , kanari$$ 11/01/03 23:15
mam ECS KS57A z Cheepbiosem, zmienilem mnoznik z 100/133 [CPU/RAM] na 112/112 i mam 900 MHz ;) ale jak dałem na 124/124 to sie po wczytaniu biosu pc zawiesza na wczytywaniu z IDE-O windowsa :( a gdy daje 133/133 to lipa- pc sie wlacza i jest czarny ekranik, musze resetowac bateryjke, pomozcie, zebym chociaz mial 124/124 :(( - zamalowalem grafitem mostki L1 bardzo dokladnie, czemu sie tak dzieje?? zmiany napiecia nie ma w tym biosie ;( a tak chchialbym 1000 albo 1200 :(

@@@

  1. NO Comments... , SpiderMAN 11/01/03 23:19
    Zamalowalem mostki L1 bardzo dokladnie.
    KOLEGO TA PLYTA NIE POSIADA ZMIANY MNOZNIKA, a to co przestawilesto taktowanie fsb proca i pamieci!!!
    Zeby cokolwiek podkrecic musisz znalezc tabelke jak zamalowac mostki od napiecia te od mnoznika nie ruszaj na razie, zmaz ten olowek, pobaw sie samym fsb.
    Zajrzyj na www.ocinside.de zeby zobaczyc jak zamalowac mostki od napiecia.

    Yeah, it's me...

  2. Totalnie bez komentarza , Tryna 11/01/03 23:36
    Nie bede tez po raz drugi wyrazal swojego zdania o oveclockingu....

    De Gustibus non Disputandum Est

    1. Najlepszym brakiem komentarza , bwana 11/01/03 23:46
      jest nie pisanie zadnej odpowiedzi na dany post, wlaczajac odpowiedzi zawierajace "no comments" lub "bez komentarza".

      W przeciwnym wypadku autor bezkomentarzujący moze zostac posadzony o ewangelizowanie oraz niekonstruktywne epatowanie swiatopogladem. Howgh!

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

  3. bez zmiany , bor@s 12/01/03 00:31
    napięcia nie pójdzie na 133.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL