Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111118 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czego uzyc coby z plikow .dbx (poczta outlook express) wydobyc maile i wsadzic w outlooka , mel2 12/01/03 15:14
mam problem - poczte mam w pracy - a poniewaz sie stad wynosze - chcialbym jakos ja przetransportowac do domu.
Exportowac bezposrednio do Outlooka nie moge - chce jakos bezposrednio z plikow (skrzynka odbiorcza i nadawcza) przeniesc poczte do mojego outlooka w domu - tak wiec czym - wie ktos?

Don't lose your head,
There can be only one.

  1. import , _DL_ 12/01/03 15:18
    outlook potrafi cyba importowac listy z outlook expresa....

    tak czy siak polecil bym cos innego... chociazby the bat

    1. nie przeczytales o co chodzi , mel2 12/01/03 15:28
      mowie ze outlooka na ktorym chce miec maile mam w domu - a oe na ktorym aktualnie mam maile mam w pracy.
      A ze the bat dobry - mozliwe - moze sprobuje - ale tera mam ten problem

      Don't lose your head,
      There can be only one.

  2. Outlook Express , Yatanza 12/01/03 15:39
    wszystkie maile przechowuje w katalogu C:...\Local Settings\Application Data\Identities\{481FD236...}\Microsoft\Outlook Express w plikach .dbx, przeniesienie ich w to samo miejsce do innego kompa przeniesie cala skrzynke z adresami i wiadomosciami.

    1. ale nie do outlooka... , _DL_ 12/01/03 15:40
      bo to dwie rozne aplikacje

    2. aha - to dzieki wielkie , mel2 12/01/03 15:41
      walne se te pliki do oe w domu - a potem import - i bedzie git - dzieki Yat -na Ciebie zawsze mozna liczyc

      Don't lose your head,
      There can be only one.

  3. tym bardziej polecem , _DL_ 12/01/03 15:39
    the bat'a
    przyczyny...

    bezpieczenstwo... ktorego outlook nie zapewnia...
    swobodna mozliwosc importowania wiadomosci z wiekszosci popularnych programow pocztowych...
    czyste i przejzyste zarzadzanie poczta jak sie czlowiek do niej przyzwyczai...

    a jesli chodzi o outlooka to na 95% jest funkcja importu z expresa... program przy instalacji sam chyba pyta czy importowac poczte z expresa (o ile tenjest wczesniej zainstalowany) wiec import z bazy tez powinien byc... ale to jak zwykle m$ wiec rozne cuda i wianki moga sie zdarzyc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL