Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4709 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radek 9700 Pro - który najlepszy? , Feblo 13/01/03 10:14
Proszę o podpowiedź - który 9700 Pro jest naj naj lepszy? Liczy się dla mnie: stabilność (żadnych zwiech, żadnych konfliktów), wydajność i jakość wykonania.

Wszelkie sugestie mile widziane.

Feblo

Wuj Mat w podróży ;)

  1. Dla mnie zdecydowanie ELSA , Remek 13/01/03 10:50
    ..a dokładnie ELSA Gladiac Radeon 9700Pro...cymesik

  2. Jak sądze ... , NimnuL-Redakcja 13/01/03 11:35
    Hercules czy Elsa to firmy z klasą wiec i ich produkty są takie .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. a ja że: , Spooky 13/01/03 12:16
    Zdecydowanie ELSA!

  4. a ja... , koven 13/01/03 13:18
    sprowadzilem oryginalnego Radeonka ze stanow i tez jest spox. Zadnych konfliktow,zwiechow i niczego...i na dodatek ta cena:))

    This is a story about memory,
    and that's what can be
    remembered...

  5. wszystkie aktualnie w sprzedazy , lakers 13/01/03 13:24
    r9700 pro sa produkowane przez ati - wiec mozesz nawet kupic Hisa albo innego mniej znanej firmy. Ja bym kupil Herculesa :-)

    P41,6@2,1 AsusP4PE 512 Kingston
    Matrox G450 DH Sonic Fury
    Iiyama HM903DT MegaWorks 510D

  6. tylko ze , koven 14/01/03 08:04
    niektore maja takie bajery jak duzo,duzo oprogramowania i np. radiatory na pamieciach a inne nie:P

    This is a story about memory,
    and that's what can be
    remembered...

    1. Widać, że... , Remek 14/01/03 11:26
      ..niektóre muszą mieć radiatory na pamięciach, bo są tak źle zrobione, że by się zagotowały

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL