Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 15:49
 » KHot 15:48
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » dulik 13:59

 Dzisiaj przeczytano
 34129 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dodatkowa pamiec w XP ; IE czasem dlugo mysli , dawidy 13/01/03 12:06
Chcialbym spytac o dwie sprawy w tym jednym poscie.

Mam AthXP1600+ i 256DDR (266) pod WinXP Pro. Czy dokupienie drugiej takiej samej kosci ramu bedzie odczuwalne w pracy komputera (raczej nie gram). Pytam bo ciagle drogie te pamieci.

Druga sprawa. Cos dziwnego dzieje mi sie z IE (ver. 6.0.2800.1106.xpsp1). System jest swiezo zainstalowany, podstawowe oprogramowanie (to co zwykle, wczesniej nie bylo takich problemow). Problem polega na tym, ze podczas wczytywania strony, gdy pasek postepu jest juz przy samym koncu, nagle wszystko tak jakby sie zatrzymuje. Takie okno IE nie reaguje na zadne klikniecia myszka, zupelnie na nic. W innych oknach wszystko dziala. Taki stan trwa zwykle ok 7-10sek i po chwili juz dziala normalnie. W czasie takiego "zamyslenia" dysk nie "miga".
Wiecie moze dlaczego tak sie dzieje?
Aha, lacze sie przez SDI.
Dodam tez, ze wczesniej jak mialem WinXP bez SP1, po kilku miesiacach pracy pojawil sie ten sam problem. Teraz mam nowiutki WinXP Pro +SP1 i znowu to samo...

102594

  1. Odpowiedzi: , mykacz 13/01/03 14:45
    1. Jeżeli nie grywasz i nie edytujesz grafiki czy filmów to nie.
    2. Zmień przeglądarkę :).

    "Czy są tu jeszcze jacyś Galowie?"

  2. i nie pracujesz w javie :) , arczi 13/01/03 15:22
    serwer aplikacji + oracle + forte :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL