Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7666 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co sądzicie o SIS-ie , Piterko 13/01/03 17:20
Czy ktoś ma płytę na SIS. Jak się sprawuje? Może jakiś link do testów porównawczych
Dzięki

  1. Ja mam na sis 645 pod P4 , robert71 13/01/03 19:10
    Asus p4s333 ,chodzi spox ,ultrastabilnie ,czekam na Sis 652 od Asusa (dwukanalowe DDR).Jesli chodzi o wydajnosc SIS 645 to porownywalna do i845 tylko SiS troche lepiej smiga pod windowsem ,a intel w testach .

    *** ********** *** ** ******* *******.

    1. Te wpuszczenie się w dwa kanały naraz to chyba , geordie 13/01/03 19:29
      SiS655? ;-))))

      Podpis nieczytelny

      1. oczywiscie masz racje , robert71 13/01/03 21:47
        moja pomylka.

        *** ********** *** ** ******* *******.

  2. Mam Asusa A7S333 ... , zartie 14/01/03 11:12
    czyli płytę pod AMD na SiS-ie 745 i mam nadzieję, że niedługo już jej nie będę miał. Niestety wszystko złe co można o niej wyczytać na necie jest prawdziwe: 3DMark wysypuje się na pierwszym teście przy ustawieniu FSB 133/166 (CPU/RAM), fast writes nie daje się włączyć, wydajność pamięci (przy stabilnych ustawieniach) minimalnie lepsza niż na KT266 (bez A). Od siebie dorzucę jeszcze niższe transfery IDE niż na KT133 - testy pokazują ok. 10 % niższe wyniki, ale oprócz tego dziwnie skacze mi zapełnienie bufora nagrywarki.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. nigdy asynchro , GULIwer 14/01/03 11:52
      nie ustawiać na tej płycie te SISy pod AMD mają wolniejszy transfer do pamięci w tybie asynchro niz synchro. Ciekawe jak to sie udało SISowi :)
      Aha i to jest jedyny przypadek kiedy Asus jest gorszy od ECSa :)

      I'm only noise on wires

      1. wiem , zartie 14/01/03 13:54
        ale musiałem to sam sprawdzić ;-))
        Płytę wziąłem właściwie po to, żeby ją przetestować (czy jest taka kiepska jak piszą - w końcu to Asus), a za miesiąc przesiąść się na coś lepszego. Coś mi się jednak zdaje, że przesiadkę zrobię szybciej.

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL