Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 41352 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki tani router do SDI ???? , anik12 14/01/03 11:35
małe pytanie???? jaki router do SDI :) planuje założyć siec i mysle nad kupnem routera !!! tylko jaki ???? moze ktos posiada uzywany na sprzedaż ????? dzieki :)

  1. 200zł , zielnet 14/01/03 12:26
    Komp P 166 MMX, 16 ram, stacja dyskietek (bez HDD) moitor monochrom - wynosło mnie z nową kartą sieciową 200 zł. Na tm chodzi freesco dla SDI - sieć 12 komp.

  2. max 100zl , Yankes 14/01/03 13:48
    zasilacz, plyta + P120, 8/16 ram, fdd, vga i freesco lub jesli masz jakis stray hdd ok 80 megsow polecam SmoothWall - www.smootwall.org i koniec - po cholere monitor zielnet?

  3. monitor stoi w serwerowni :)) , zielnet 14/01/03 13:58
    faktycznie można obejść się bez monitora ale zawsze taki złomek jak stoi na stałe przy serwerze może się przydać bez tachania innego monitora- kwestja rozwiązania. Monitor teoretycznie dostałem za darmochę :))

    Pamietasz chyba o "hubach" anik12 :)) ?

    1. dalej sie pytam , Yankes 14/01/03 15:58
      po co tachac? Zdalny dostep zly jest? (http, https, telnet...)

    2. hehe no i powiedz jeszcze , Yankes 14/01/03 15:59
      cos o serwerowni - co to jest szafa, komoda ;););)

  4. Ja mam tak , El Vis 14/01/03 20:29
    Płyta gł. kupiona na giełdzie - 50 zł
    Procek Pentium 100 - 20
    Ram 16 MB EDO - 30
    Obudowa AT - 30
    Radiator - 10 (jest z wentylatorem ale go wyłączyłem żeby było cicho, jeżeli też chcesz cicho to kup duży radiator)
    Dysk 100 MB - 10 (dysk oczywiście nie obowiązkowy)
    FDD - 15 (jak masz dysk to FDD po instalacji można odłączyć)
    Karta sieciowa Genius 100 Mb RJ-45 - 40

    Kartę graficzną i monitor podłączyłem tylko na czas instalacji Freesco. Potem stały się zbędne gdyż administruję serwerem zdalnie przez SSH. Administrować mozan też przez telnet, ale z uwagi na bezpieczeństwo lepiej przez SSH.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL