Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:23
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51

 Dzisiaj przeczytano
 59532 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co najlepiej zmienić w moim kompie , no13 15/01/03 15:59
obecnie mam:
Shuttle AK32a (266a) - to raczej zostanie
Athlon 1700@2000 0,13 - to musze zostać :-)
Ram: sdram 256+128 133 MHz - wydaje mi sie ze trzeba bedzie kupic DDR. bo chyba procek sie moze troche dusić
Grafika: Po reklamacjach starego r8500LE (firmy Xpert-Viosion 250/250) dostałem jakiegoś boba z 250/200 MHz :((((( Sklep jest ok 250 km ode mnie więc już nie będe sie fatygował z reklamacjami bo wiecej na poczte wydam lub paliwo, bilet itp :-)


Chciałbym zmienić ram z 384 SDR na 256 DDR (333 MHz) - na wiecej mnie nie stać, oraz do wymiany jest ta karta r8500LE 250/200 64DDR.

Czy będzie jakaś znacząca róznica jak kuipie 256 DDR 333 oraz np. Herculesa r8500 128 DDR ? Na karte moge wydać max 600 zł

Iron Maiden

  1. jak zwyle 10 błędów , no13 15/01/03 16:00
    typu: "...to musze zostać :-)" ale prosze nie zwracać na to uwagi :D

    Iron Maiden

  2. odp , Czarek 15/01/03 16:11
    a jaki masz os?

    ja byl zostawil ten ram, a za cala dostepna $$$ kupil jak najmocniejsza grafe - to da ci wiekszego kopa wydajnosciowego (imo)

  3. a ja bym nic nie zmieniał , Zryty_Berecik 15/01/03 16:34
    narazie

  4. nie oplaca sie wymieniac , Kane 15/01/03 16:41
    Ramow. SDR idzie w gore z cenami a DDR w dol. Wiec nie dosc ze bedziesz mial mniej ramu (napewno bolesnie to odczujesz w grach) to jeszcze na tym stracisz. Ja bym wymienil tego Radka na Ti4200

    Pozdro Kane

  5. 123456 , no13 15/01/03 16:42
    [Win98se]

    Iron Maiden

  6. ja bym wymienil... , Carmamir 15/01/03 18:37
    ramu do 512mb (2x256 lub 1x512) i do jakiegoś dobrego Radeona 8500, może być Hercules, lub poczkej trochę i kupisz za 600 Radeon 9500 którego na 9700pro zmienisz. Nie kupuj GF4 będziesz żałował (o ile cenisz jakość)

    No to się wkopałem...

    1. Ja mam GF tak jak większość ludzi , Mademan 15/01/03 19:10
      I nie żałuje. Zobacz sobie obrazki ze zniszczonego "tuningiem" Radeona 9500. POZDRAWIAM

      1. wystarczy znać jakiegoś , Carmamir 15/01/03 19:31
        elektronika lub znać się na tym i wszytsko pójdzie dobrze, jednak GF4 4200 odbiega sporo od np. 9500pro (nie mówie że od 9500 bo bez FSAA są to mniej więcej te same karty ale jakość niebo lepsza niż w gf, po włączeniu FSAA Radeon 9100/9500 zostawia w tyle GF4 4200)

        No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL