Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46

 Dzisiaj przeczytano
 59424 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Athlon 1.4 chłodzenie , ravl 15/01/03 16:36
niekręcony, temperatura ok 60 C(bez zbytniego obciążenie), wentylator ok 5800-6100 RPM, dosyć głośno to chodzi i zaczyna doprowadzać mnie do szewskiej pasji. Noszę się z zamiarem zakupu jakiegoś wydajnego i przedewszystkim cichego radiatora i wentyla. Co polecacie?Jakieś propozycje chłodzenia.

  1. Wiesz... , Umek 15/01/03 17:02
    to jest strasznie prądożerny procek - ja bym polecał popróbować zmniejszenie vcore ew. sprzedać go w cholerę i kupić któregoś z tych nowych (0.13). Może się okazać że sumarycznie taniej wyjdzie niż walić kasę na wydajne chłodzenie...

    1. Zgadzam się z przedmówcą , El Vis 15/01/03 17:26
      Starego możesz sprzedać za ok 150 zł może więcej. Nowy 1700 XP 0,13 kosztuje ok 260 zł OEM. A wydajne chlodzenie to wydatek od 70 zł w górę.

      I don't suffer from insanity.
      I actually quite enjoy it.

      1. też nad tym myślałem , ravl 15/01/03 20:40
        ale do tego potrzebowałbym płyty głównej bo mam MSI na VIA KT266, obsługuje tylko do 1.4G i tu zaczyna się problem...

        1. Oj oj , El Vis 15/01/03 22:36
          Robisz update biosu i obsłuży procki do 2 GHz a nawet i więcej. Ja mam MSI na KT 133 i ona obsłuży XP 1700+ :-), nawet go trochę podkręcę na niej, pisze w czasie przyszłym bo zamierzam dopiero kupić taki procek :-)))

          I don't suffer from insanity.
          I actually quite enjoy it.

          1. Jesteś pewien że to ... , Umek 15/01/03 23:54
            kt-133? Bo jak mętnie pamietam to tam tylko 100MHz było więc ten XP-ek będzie pracował dość wolniutko. No chyba że go przekonasz do więcej...

  2. Titan D5TB. , PKort 15/01/03 19:07
    Wystarcza na T-Birda 1,4 - sprawdzałem.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. Titan , Chrisu 15/01/03 20:32
    D5TB, albo Colorful Silent Control S462-20B715-TC

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  4. Jest 133 , El Vis 17/01/03 10:32
    Jak sama nazwa wskazuje :-))

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

    1. To miało być pod wypowiedzią Umka , El Vis 17/01/03 10:33
      ...

      I don't suffer from insanity.
      I actually quite enjoy it.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL