Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1938 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy jest praca dla informatyków i ile śr. zarabiają ? , Carmamir 16/01/03 12:00
J.w. jestem ciekaw czy jest dużo roboty dla inf. i ile i za co śr. zarabiają ?

No to się wkopałem...

  1. link , Norton 16/01/03 12:22
    http://www2.gazeta.pl/praca/0,36763,985043.html

    Zmień swój podpis na Boardzie
    maks 100 znaków, 3 linie,
    zabroniony spam oraz reklama

  2. roboty pewnie dużo jest , pjfox 16/01/03 12:52
    ale:
    1. wydajnej
    2. dla fachowców - a nie, nie ubliżając nikomu' fachowców co umią poczytać w necie że nowa płyta wyszła... itd
    3. 95% to znajomości, pan poleca kumpla, znajomego itd (wiem bo akurat ostatnio kończyłem studia i szukałem pracy - jak się dostałem - znajomości)

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    1. dokladnie... , Wedrowiec 16/01/03 13:38
      ale czasem nawet jak jest stanowisko do ktorego pasujesz w 100% to i tak nie dostaniesz poniewaz.... wymagania sa 10 razy wieksze. tak jakby wymagac od sprzataczki zeby znala 3 jezyki obce, obsluge office i administrowanie linuxem:>

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  3. hmm , McJackal 16/01/03 19:49
    poczytajcie na stronach HH jakie są tendencje firm które szukają pracowników i jak zawyżają wymagania i w drugą stronę, jak sie pisze CV'ki i listy motywacyjne na wyrost :))))
    prawda jak zwykle leży pośrodku :)
    po,
    mj

    p.s.
    pracę w której teraz jestem znalazłem przez agencję i nie narzekam. Wystarczy sie porejestrować w kiku agencjach i-netowych i w kilku takich "tradycyjnych" [które nie mają serwisów inetowych :)] a ofert bedziecie dostawać dużo :). Normalne że 90 % jest do odrzucenia, w momencie gdy pracujecie, ileś tam zarabiacie - nie macie ciśnienia na jak najszybsze znalezienie roboty, ale dzieki temu jak trafi sie okazja to jej nie przegapicie :)
    po2
    mj

    i7-10700K@5.2GHz 16GB@4600MHz
    RTX2080Super 34''165hz1TB-NVME 8TB-HDD
    Win11Pro

  4. lookalem , Carmamir 16/01/03 20:07
    wcale niezle przedział od 600zł do 8tys. zł po średniej ze znajomością (+samochód+komóra+laptop+ubezpieczenie) niezła branża :)

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL