Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7399 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gwarancja na dysk... , w1lko 16/01/03 13:25
mam dysk 40 giga seagate i cos z nim jest nie tak :/ jak sobie gram albo nic nie robie (poprostu jest wlaczony komp) to czasami cos stuknie w dysku i za chwile sie komp wiesza :/ pomaga tylko restart :/
dzieje sie to czasami po 10 godzinach a czasami po 2 minutach :/ A i jak wyciagne z dysk i przewroce go do "gory scalakami" :) to cos w nim stuka jak by sie cos urwalo i latalo sobie :) i wogole jakos teraz inaczej chodzi niz kiedys.. jakies dziwne dzwieki wydaje..
i teraz pytanie, nie ma na nim badow nie byl upuszczony i czy w serwisie zrobia cos z tym ?? przeciez moze sie u nich nie zawiesic a to stukanie moga olac. A gwaranacja mi sie konczy 8 lutego :/ Moze mu jakos pomoc w koncowce zywotu?? Uznaja gwarancje jezeli beda bady na dysku ?? To moze stukne czyms w niego ??

  1. leć , irbar 16/01/03 13:34
    puki gwarancję jeszcze masz

    [Admin: Skasowano]

  2. lepiej , BrUcE_609 16/01/03 13:45
    niczym nie stukaj, tylko zapytaj czy coś z tym mogą zrobić...jeżeli sprzedawca jest spox, to przyjmie i wymieni, a jeśli masz pecha (tak jak ja) to powie, że u niego działało, nie stukało (po mimo, że pewnie tak nie był9 ;-)
    W ostateczności może ktoś zna metodę jak uszkodzić dysk, aby nie było widać śladów "natarcia". Może go przepalić, czy coś...hehe żartuję, ale poczekaj, ąż się ktoś inny wypowie, bo napewno istnieją inne metody. pozdr.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    1. podobno low level format z biosu , Wedrowiec 16/01/03 13:51
      i w trakcie kompa wylaczyc - i sa bady :>
      a kumpel po prostu rzucil kilka razy o ziemie (dla amortyzacji byl polar - po akcji caly pociety;) ) ale to juz kiedys pisalem :]

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

    2. Można , Fox 16/01/03 15:48
      paralizatorem po pinach przejechać... ;)

      Powered by Linux and siemens s7
      PLCs...

  3. Moja Barracuda , milekp 16/01/03 13:59
    20 GB właśnie jest u dystrybutora - bawią się z nią czy uznać gwarancję. Nie czekaj - reklamuj od razu.

  4. przy obracaniu , GULIwer 16/01/03 15:21
    w moim U5 40GB tez coś stuka
    IMHO wtyczka od dysku albo zasilacz
    sprawdź jeszcze parametry SMART speedfan'em albo innym podobnym progzem

    I'm only noise on wires

    1. wyslalem , w1lko 16/01/03 15:56
      ci na mejla screena z speedfana, jak mozesz to zerknij czy wszystko jest w porzadku bo nie znam sie na tym :/

      1. wygląda dobrze , GULIwer 16/01/03 20:12
        zreszta napisałem ci reszte w mailu

        I'm only noise on wires

  5. zna sie ktos jeszcze na tym SMART ?? , w1lko 16/01/03 15:56
    bo moge wyslac screena...

    1. wrzuc screena , Czarek 16/01/03 16:22
      gdzies na www...

  6. juz , w1lko 16/01/03 16:28
    wrzucilem jako tlo
    http://www.w1lko.prv.pl/

  7. w1lko , gall 16/01/03 17:50
    Miałem takie coś z maxtorem 40GB, gdy przeprowadziłem scan disk (TYLKO POD DOSEM) to wykrył mi kupę błędów.
    Teraz czekam juz 4 tygodnie na załatwienie reklamacji.

    1. gall , w1lko 16/01/03 17:54
      robilem pod dosem scandiska i zadnego bledu nie ma !! pojebane nie ?? :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL