Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7595 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak wysłać listę telefonów z nokii 6310??? , Sznaps 16/01/03 22:26
chce wyeksportować listę telefonów które mam zapisane..jak to zrobić(podczerwień albo bluetooth albo inaczej). Nie mogę znaleźć takiej opcji:-(((

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. kabelkiem , Magnus 16/01/03 23:10
    Ja robiłem backup kontaktów kabelkiem mbus i LogoMenagerem (czy jakoś tak ten program się nazywał) ten do wgrywania logo. Teraz mam siemensa stąd ta skleroza :-)

  2. Nokia tak już ma, że sama z siebie nie wywołuje takich transmisji. , Bart 16/01/03 23:32
    Mozna to zrobić za pomocą komputera prze kabel lub irdę.
    Służy do tego program PC Suite - jest na załączonej do telefonu płycie, lub najnowsza wersja ze strony Noki.
    O bluetooth możesz zapomnieć - w 6310/6310i to tylko taki bajer do folderów reklamowych. Działa jedynie z dedykowaną kartą PCMCA DTL-4, którą trzeba sobie dokupić. Oczywiście ma to sens tylko gdy posiadasz notebooka bo do normalnego peceta i tak jej nie wsadzisz :)
    Mam od kilku dni 6310i i jestem załamany brakiem funkcjonalności bluetooth'a - może komuś udało się przeskoczyć ten problem - za wszelkie info będę wdzięczny.

    1. No działą też z zestawem słuchawkowym , Sznaps 16/01/03 23:42
      na bluetooth ale nieważne:-)

      Every one of us has heard the
      call !!! !!! !!!

      1. racja :) słuchaweczka za jedyne 500 PLN :) , Bart 17/01/03 00:28
        Tylko dość trudno przez słuchawkę zrobić np. backup książki telefonicznej :)
        Wersje sinozębnego są dwie:
        "Bluetooth" i "Nokia Bluetooth" :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL