Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12153 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakie jest oznaczenie BAD SECTOR\'a na dysku ? , rruszk 17/01/03 08:19
kto wie jakie jest oznaczenie BAD SECTOR\'a na dysku ?
szukalem na net\'ie ale cos kiepsko szukalem to bylo cos w stylu \"F0 FF FF F7\" , ale nie mam pewnosci i juz nie pamietam, bynajmniej tak w diskeditorze kiedys wklepywalem zeby zaznaczac wieksze obszary \"popsutych\" :-) sectorow.

"Be not afraid of growing slowly, be
afraid only of standing still."
regards RR

  1. wienc... , john565 17/01/03 08:28
    jak weźmiesz skanowanie powierzchni w scandisku pod dosem będom one oznaczone czerwonymi literami b jednak gdy stosujesz scandiska dla winy na koncu pokazują się statystyki tam jestt ilość bajtów uszkodzonych (czy coś koło tego), zresztom jak jest ona większa od zera, możesz jusz sie zacząć martwić

    f*ck

    1. chyba nie zrozumiales mojego pytania !!! , rruszk 18/01/03 18:38
      bawiles sie kiedys diskeditorem ?? widziales jak jest tam w oznaczony BAD SECTOR (w trybie szesnastkowym ) !! to prosze o podpowiedz bo nie pamietam a nie prosilem o tlumaczenie do czego sluzy scandisk !!!

      "Be not afraid of growing slowly, be
      afraid only of standing still."
      regards RR

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL