Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12579 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z zimnym PC , MTP 17/01/03 11:29
Mam problem z wystartowaniem PC. Gdy jest rozgrzany startuje bez problemów natomiast rano pierwsze uruchomienie kończy się całkowitym zwisem gdzieś na starcie BIOSu, monitor i cała reszta martwa. Reset lub nawet kilka załatwia sprawę jednak nie wiem gdzie szukać przyczyny tego dziwnego zachowania. Podejrzewam zasilacz lub płytę. PeCet jest na PIV1700, bios AMI, HDD BIV, grafa jakiś GForce64Mb, reszty nie znam.
Miał już ktoś podobną sytuację ???

  1. ja mialem... , bolo 17/01/03 12:52
    ...ale to bylo troche dawno temu, a komp to byl wypasiony AT 286 12Mhz 1Mb Ram i skurczybyka trzeba bylo co rano suszarka podgrzewac :)))

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

  2. Gdzieś na starcie biosu? , gicio 17/01/03 12:58
    Czyli uruchamia się sam zasilacz i staje?

    Jest dobrze, aczkolwiek nie
    beznadziejnie!

    1. Na to wygląda , MTP 17/01/03 13:47
      lecz raz wystartował inaczej. Wykrył urządzenia i zatrzymał się na inicjacji karty sieciowej. Jedynym wyjściem był reset, dalej było OK. Czemu tylko pierwsze uruchomienie (gdy jest zimny)jest takie problematyczne?

      1. Najpewniej pada zasilacz. , sebtar 17/01/03 17:44
        Albo płyta. We wszystkich podobnych przypadkach z ktorymi się spotkałem skończyło się awarią w/w elementów.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

  3. zrób tak , GULIwer 17/01/03 19:23
    dus DEL i posiedz chcwilke w BIOSie, Chyba NimnuL mial taki przypadek że póki pamiatki mu sie nie rozgrzały to komp głupiał

    I'm only noise on wires

  4. No to masz problem... , PKort 17/01/03 20:00
    Pewnie gdzieś masz problem ze stykaniem - albo coś nie kontaktuje, albo ścieżka jest przerwana i dopiero po rozgrzaniu zaczyna kontaktować. Przekładaj elementy, aż znajdzesz ten popsuty...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL