Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 09:52
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 31578 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Potrzeba pomocy w Autocad / Architectural Desktop :) , Yog-Sothoth 19/01/03 12:25
Ciekawe, czy ktos tu uzywa tych programow :) Ale nic, ogolnie rysowac 2D umiem, natomiast ciezko mi rozgryzc, jak zaczyna sie rysowanie 3D, dojde do tego, jednakze im szybciej, tym lepiej :) dlatego bylbym wdzieczny, jesli ktos by mi pomogl.
A chodzi mi o rysowanie czsegos takiego, tzn wiadomo - 3D, a pozniej rozne obroty kamery.
http://www.cert.vc-pub.com/yog/1.gif
http://www.cert.vc-pub.com/yog/2.gif

wrong fool!

  1. Looknij tu... , Kool@ 19/01/03 12:45
    http://www.cad.pl/kursy/acad3/ - to jest kurs AutoCADa dla zaawansowanych dotyczacy 3D, moze to cos Ci pomoze.

    Ja zrobilem moze 3 dosc proste rysunki 3D w CADzie dosc dawno i nic z CADa wlasciwie nie pamietam. Ostatnio nabylem w Helionie (www.helion.pl) ksiazke AutoCAD 2002 za 87,50 zl (promocja -30% bo normalnie to ta ksiazka kosztuje 125 zl). Teraz mam 1250 stron o CADzie i kursy na stronie www.cad.pl - jak na to patrze to mi sie odechciewa czytac :))

    pozdr.
    Koola

    ...

    1. Thx , Yog-Sothoth 19/01/03 13:15
      Skad ja to znam :)
      Mam co prawda pdf User Guide do Architectural Desktop, ale po angielsku :) jezyk znam, jednakze zawsze lepiej sie czyta polski - do tego 1800 stron to juz cos :>

      Znasz wogole ten program? Bo ja myslalem, ze to cos niezaleznego, a wychodzi na to, ze Autocad 2002 + dodatki... dziwne.

      wrong fool!

      1. Architectural Desktop - a co to? ;))) , Kool@ 19/01/03 20:16
        Ogolnie to ja niekumaty jestem w CADzie bo uzywam go tylko do tego co mi jest potrzebne. Nigdy nie mialem stycznosci z Architectural'em.

        Wiesz moze czym sie rozni AutoCAD 2002 PL LT od AutoCADa 2002 PL?

        pozdr.
        Koola

        ...

        1. Well , Yog-Sothoth 19/01/03 21:07
          Architectural, to taki produkt Autodesk skierowany raczej pod architektow, min. ma jakies bazy z dostepnymi modelami, ale narazie staram sie go poznac :)
          Co do Autocada 2002 LT, to tak jak myslalem, tansza i okrojona wersja, szczegoly tu: http://www.autodesk.com.pl/...mp;menu=528#section5

          wrong fool!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL