Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36661 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie głośniki wybralibyście? , emcom 19/01/03 20:04
Chcę kupić głośniki do mojego PC-ta. Mam na to niewiele pieniędzy, więc żadne ekstrawagancje w stylu ponad 1000 PLN nie wchodzą w grę. Mam upatrzone dwa modele : Creative FPS 1600 oraz Altec Lansing ACS54. Który z nich waszym zdaniem wybrać? Pozdrawiam serdecznie, Marcin
  1. o tych drugich nic nie wiem , J@rek 19/01/03 20:11
    ale jestem szczesliwym posiadaczem FPS1600 i graja calkiem fjanie z SB Live!... no oczywiscie jak na ta cene

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. j.w. , obiwan 19/01/03 20:14
      FPS 1600 + SB Live 5.1 Digital = dobry wybór

      ...and justice for all

      1. to jak , majek 20/01/03 09:06
        u mnie ;)) Wczoaj do tuby od FPS'ów wsadziłem diode niebieską - KOSMOS!!


        ... ale jak to?!

  2. z-540 , Yasiu 19/01/03 20:40
    ja polecam logitecha z-540, duzo ladniej brzmia nic creatiwy 1600, a basy sa ladniejsze nawet niz na creatiwie 5300 (tak stwierdzila osoba posiadajaca 5300). Co do Altec Lansing ACS54 to nie slyszalem ani nie widzialem.

    Yasiu (stupidity it's a virtue)

  3. Masz wiec 250zł , NimnuL-Redakcja 20/01/03 09:04
    bo tyle kosztuja FPS1600 ... no ja mam te glosniczki i mi odpowiadaja - do gier i filmow w zupelnosci wystarczaja - dobrze graja, basy łądne - teraz sub pzestawilem pod biurko i jeszcze mocniejsze są basy ... ogolnie niezle glosniczki.
    Jesli masz tylko tyle kasy to FPS1600 .. jesli mozesz dolozyc troche to Logitecha bierz ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Napisz najpierw ile kasy. , Grolshek 20/01/03 12:27
    Do 250pln Ceative Inspire 4400.

    ***** ***!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL