Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 11:36
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07

 Dzisiaj przeczytano
 36941 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jak uaktywnic (wgrac) netmonitor do NOKIA 6310i , Brauni 19/01/03 22:54
Wiem ze nie da sie go tak latwo uaktywnic jak w poprzednich modelach. Ale czy moze ktos wie jak to zrobic (najlepiej w Wawie). Bylbym bardzo wdzieczny a piwo chyba kazdy lubi ;))

Br@uNi Polska

  1. widzę... , XTC 20/01/03 00:22
    kolega w pełnej desperacji...

    Linux

    1. A "kolega" wcale nie pomaga ... , Brauni 20/01/03 03:48
      ... a to podobno ja jestem "sarkastyczny" ;).
      Ale masz racje, po dzisiejszym spacerze po Wolumenie jestem lekko zdesperowany..

      Br@uNi Polska

      1. ooo... misiu kolorowy... , XTC 20/01/03 07:11
        teraz to się już czepiasz...
        że ja sarkastyczny również?... to nie do pomyślenia... ja? ja!?
        ... myślałem nad Twoim problemem i ...
        pomyślałem, że taniej wyjdzie Ci N3210 z jakimś popem aby używać wyłącznie jako Netmonitor...
        w sumie przecież i tak tych gratów ze sobą wozisz to jeden telefon mniej, jeden więcej...
        tyle, że ciężki ... ale cóż... "specjalistyczny sprzęt pomiarowy" zwykle odczuwany jest jako "słodki ciężar" ;)

        Linux

        1. To juz taniej 6150. , Brauni 20/01/03 15:18
          Lepszy zasieg, bardziej idiotodporna (zwlaszcza na silne przeciazenia na jakie jest narazona spadajac z wysokosci :). A i sentyment do niej mi pozostal :)

          Br@uNi Polska

  2. oficjalnie nie da sie... , Ramen 20/01/03 08:52
    nieoficjalnie musisz wgrac sobie nizsza wersje softu, wtedy jest mozliwe odblokowanie NM. Sproboj na jakis gieldzie elektronicznej (jak mieszkasz na Slasku, to sproboj w Milowicach).

    Podobno wystepuja wtedy problemy z Sinozebym...

    Tu był podpis

  3. o fonach to lepiej tu , aspon 20/01/03 11:50
    http://www.fkn.pl/forum/list.html?f=18
    może tu coś poradzą, było napewno, więc poszukaj, wiem tylko że nie w każdej 6310i da się to zrobić.

    1. Przekopalem FKN do pol roku wstecz , Brauni 20/01/03 15:21
      i niestety zadnych wymiernych efektow. Duzo ludzi ma duzo do powiedzenia ale zadnych konkretow.
      Z innego zrodla slyszalem ze potrzebna jest fizyczna ingerencja w w telefon (ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc) No chyba ze z Nokia 6310i jest jak z Radeonem 9500 :))))

      Br@uNi Polska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL