Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 13:01
 » DJopek 13:00
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » cVas 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45

 Dzisiaj przeczytano
 41079 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie mogę skopiować zdięcia ze strony internetowej , Ralfi 20/01/03 12:06
prubowałem już wszystkiego.zdięcie mogę oglądać tylko kiedy jestem na tej stronie i tylko kiedy jestem połączony z netem.
hciałem je skopiować na dysk,ale się nie daje.kopiuje się tylko tło na którym jest to zdjęcie.
szukałem go też w temporary internet files,ale ta stronka się tam nie zapisuje.co jest grane,czy ktoś może mi pomuc.
Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam wszystkich

  1. Sprobuj moze jakims downloaderem np WebCopier... , Kenny 20/01/03 12:08
    jw.

    .:Pozdrowienia:.

  2. Podaj adres. , Norton 20/01/03 12:09
    123

    Zmień swój podpis na Boardzie
    maks 100 znaków, 3 linie,
    zabroniony spam oraz reklama

  3. flashget , Chrisu 20/01/03 12:15
    klikasz prawym klawiszem i dajesz "download all by flashget" powinno pójść...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. nie udało się! , Ralfi 20/01/03 14:35
      niestety.fleshget nie daje rady,wyświetla komunikat
      doesn,t include valid URL(s)!

      1. poza tym , Chrisu 20/01/03 14:37
        po co się powtarzasz? Ledwie 24 godziny minęły...
        http://twojepc.pl/boardPytanie34249.htm
        Podaj adres strony...

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  4. cholera no to , RaPToRR 20/01/03 15:16
    wejdź na te zdjęcie daj printscreen! Potem tylko do painta i poobcinać. Ludzie myślcie!

    http://www.krzysztofwasko.pl

    1. dobrze gada , Auror 20/01/03 15:31
      123

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  5. nie idzie i już , Ralfi 20/01/03 15:19
    adresu nie mogę zabardzo podać,poniewarz osoba która mi go podała prosiła aby nie upubliczniać tej stronki.Ale zdjęcia chciałbym sobie ściągnąć poniewarz łączę się przez modem i nie mogę za karzdym razem kiedy chcę je obejżeć łączyć się z netem.
    Czy naprawdę może być to niemożliwe,skopiowanie tych zdjęć?

    1. PrintScrim nie idzie , jam1 20/01/03 15:25
      niemożliwe

      p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

    2. hmmm to co to za , Chrisu 20/01/03 15:26
      strona? Jakiś X z lewym hasłem? Bo chyba normalne jest że twórca strony chce żeby ludzie ją oglądali...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  6. poszło , Ralfi 20/01/03 15:36
    Przypadkowo się udało.żaden program nie chciał tego skopiować,tak jak by tych zdjęć nie było.ale nacisnąłem zaznacz wszystko,potem kopiuj i wkleiłem to do worda.po kilkunastu sekundach w wordzie pokazało się to zdjęcie.
    Niewiem co to za wynalazek ale przyspożył mi troszkę kłopotów.
    Bardzo dziękuję za pomoc!
    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL