Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 17:28
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54652 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zmiana wentylka w zasilaczu [ glosnego ] na niby cichszy lecz [ glosniejszy ] !! , McGen 21/01/03 10:44
elo :( , mam big problem i zwracam sie do Was drodzy Board'owicze, wymienilem sobie wentylek ze zwyklego moim zdaniem glosnego, na niby cichszy [ pozornie ] CoolerMaster SAF-B82 2500 RPM, NOISE 26 dB, CFM 30, lecz okazuje sie ze jest glosniejszy od starego ! :(, hm a zrobilem to tak wycialem stary z zasilacza i na jego miejsce wsadzilem nowy w/w hm, tylko co za tym idzie, nowy cooler mial nie wiem czy to istotne 3 kableki czyli + dodatkowo RPM hm wycialem go uznajac ze skoro wszadzam w miejsce starego tam gdzie byly 2 kabelki nie bedzie on potrzebny.. , wszystko ok wlutowalem etc.., odpalam kompa po zlozeniu a tu halas jak k..... pier..... !, heh i teraz nie mam pomyslu co zrobic z tym fantem, jesli mozecie cos podpowiedziec jak go wyciszyc. tak oby oczywiscie mi sie nie spalil zasilacz i komp to bylbym wdzieczny bo dlugoooo tak nie pozyje :()
pzdr

..:::McGen GG: 82095:::..

  1. rezystor , RoBakk 21/01/03 11:01
    wlutuj
    3znaki ;)

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    1. oko , McGen 21/01/03 11:06
      ale jaki..?
      pzdr :)

      ..:::McGen GG: 82095:::..

      1. któż to wie ? :D , RoBakk 21/01/03 11:28
        znaki czy
        2-3 W i mniej więcej 30-50 Ohm (najlepiej experymentalnie dobierz)
        po zdrówka

        Najlepszym sposobem zamawiania
        piwa jest powiedzenie: Ubik

  2. Niestety ale z doświadczenia wiem , sebtar 21/01/03 12:41
    że większość wiatraków 80x80 dostępnych w sklepach jest głośna. Znalazłem tylko dwa w miarę ciche - firmy Zalman i firmy nie wiadomo jakiej za 12 zł w sklepie elektronicznym. Najgłosniejszy jaki miałem był firmy Sunon - wył jak turbina odrzutowca.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Sunon produkuje wentylatory o różnej mocy , zartie 21/01/03 18:10
      Najmocniejszy (2,6 W) to rzeczywiście odkurzacz, ale słabsze są ciche i co ważniejsze nie brzęczą po kilku miesiącach.

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  3. e tam jak w sklepie , Okota 21/01/03 12:55
    poprosisz to popodlaczaja ci i sobie posłuchasz...
    mnie dali posłuchac:)

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  4. Tylko jest małe ale , Artk 21/01/03 13:27
    nie obudowanego wiatraka prawie nie słychać, a wkładasz do obudowy i jest mała suszarka.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL