Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 58100 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomocy, problem z zainstalowaniem BattleField 1942 :( , no13 21/01/03 18:20
Błąd wystepuje po tym jak instalka woła 2 plyty, wyskakuje taki blad jak jest na screenie. NIe daje nic zrzucenie obrazu na HDD ani skopiowanie plytki ponownie (itp.) CO najdziwniejsze jest to ze wczoraj wsyzstko isntalowalem i bylo OK, dzisiaj rano zainstlaowalem jakies pathe itp i musiałem reinstalke zrobić...
http://www.bitserwis.pl/~no13/bf.jpg

POMOCY !!! juz łeb mi pęka bo nie wiem co jeszcze zrobić... nowiutki dysk, w piatek pierwszy raz zainstalowany system i zal formata robic :/

Iron Maiden

  1. ssssssssss tego co widze to ......... , Speeder 21/01/03 18:31
    ....... to poprostu padła ci płytka ....... :((
    też tak miałem .... aż skopiowałem sobie jeszcze raz ;)

    "...uciekam w świat fantazji i
    czasami zostaje tam na dłużej"
    Speeder

  2. :-/ , no13 21/01/03 18:33
    cale cd mozna sobie normalnie na hdd skopiowac i zwykle i przez clone i skopiowac w locie na inne CD tez sie dac ale to nic nie daje...

    Iron Maiden

  3. Kit z Battlefieldem, niech się lepiej , sebtar 21/01/03 19:26
    kolega przyzna skąd ma taką tapetę z tym dziewczęciem z rozwianym włosem? Ja też chcę taką :D

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. BF juz działa... , no13 21/01/03 19:31
    ... instalacja za wczesnie wolala CD2 - przy 9 instalacji z rzadu zalapało i działa ;-)

    tapetka z Unreal2 jest

    Iron Maiden

    1. To wiem, , sebtar 21/01/03 19:37
      ale skąd wziąć taką...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    2. Czyli , Fl@sh 21/01/03 20:30
      wniosek taki że pierwszą płytę masz wajhniętą, a nie drugą

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

  5. mailem , no13 21/01/03 20:29
    poszło

    Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL