Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 61188 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ISO multisesja plyty Cd , rulezDC 22/01/03 13:40
czesc
mam nagrana plyte multisesion w nero i mam problem
w nagrywarce jak otworze nowy projekt to widze pliki nagrane na plytce ale jak wlacze pod obojetnie jakim menadzerem plikow to klapa, nie mam tych danych, jak zrobic aby byly widoczne abym mogl je zgrac na dysk
za pomoc dzieki
pozdrowka

koniec koniec koniec

  1. spróbuj , irbar 22/01/03 13:44
    we właściwościach CD po włożeniu płyty zmienić zakładkę Woluminy (albo jakoś tak) albo sprawdź, czy nie zapisał Ci czegoś jako ukryte katalogi - mnie sie kiedyś tak stało

    [Admin: Skasowano]

  2. ok ale woluminy to maz w XP , rulezDC 22/01/03 13:49
    sorry ale nie napisalem ze pod 98 a tam nie ma zakladki woluminy
    ale dzieki za rade

    koniec koniec koniec

    1. eeee.... no , irbar 22/01/03 13:55
      ja też mam (w pracy) Win98 i właśnie sprawdzałem - mam zakładkę "Volumes"

      [Admin: Skasowano]

  3. a może , plopki 22/01/03 13:56
    po prostu masz stary CD-ROM, który nie potrafi czytać płyt "niezamkniętych"

  4. powiedz w ktorym miejscu masz volumes... , rulezDC 22/01/03 14:07
    bo ja sprawdzalem wszedzie i nie ma
    a co do cdrom mam liteona x 40 a cd ma wiecej sesji i moze to cos mu kopac

    koniec koniec koniec

    1. wkładasz ... , irbar 22/01/03 14:14
      CD do napędu, potem dajesz na właściwości napędu i masz zakładki: Ogólne, Udostępnianie (jeśli masz tą usługę włączoną), Volumes
      Albo spróbuj na szybko jakiś program do palenia zainstalować - np Nero. Powinno pomóc

      [Admin: Skasowano]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL