Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 61484 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko dotyczace filmow divx vs. videocd. Jak to zrobic? , MMajchrowski 22/01/03 14:09
Otoz droga braci mam pytanko!!! Mam kumpla ktory nudzi mnie o taka rzecz jak przerobka filmow divx na videocd. Ma gosc odtwarzacz DVD i chcialby poogladac troche filmow na swoim sprzecie. Niestety kompa nie ma i tu mam pytanie. W jaki sposob mozna przerobic filmy i czy sie da wogole z DIVX na VIDEOCD (jego odtwaracz DVD obsluzy zwykle VideoCD) i ewentualnie jakby sie juz dalo przerobic to czy da sie jeszcze do tego jakos napisy podlozyc. Z GORY DZIEKI I POZDRAWIAM!!!
M@jcher

Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
--=M@jcheR=--

  1. z napisami , w1lko 22/01/03 14:17
    to chyba bedzie ciezko ale nie wiem :)
    a videocd zrobisz w nero tylko ze to dlugo trwa :/ nero samo przerobi na videocd..

  2. odpowiedź jak to zrobić znajdziesz na , plopki 22/01/03 14:21
    http://cdrinfo.pl
    Kiedyś ten temat był też poruszony na boardzie http://frazpc.pl

  3. Dzieki mam juz systko :) , MMajchrowski 22/01/03 14:52
    Teraz pedze zadowolic tego nudziarza :)))

    Gigabyte GA8ANXPD PIV 2.66@3.1 HT
    RAM 1024DDR2, GeForceFX6600GT
    --=M@jcheR=--

    1. na boardzie... , Tummi 22/01/03 20:59
      ...podawalem bezposrdeni link do strony na doom9.org - debesciak howto zrobic ;-)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL