Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:14
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 61584 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

COM-COM (PC<=>PC) , no13 22/01/03 17:34
Na jednym komputerze jest dysk 300MB a na drugim 80GB. Na tym gdzie jest 300 MB nie ma CD ROmu i wgranie systemu jest bardzo utrudnione. W gre wchodzi tylko połączenie com-com ponieważ tego 300MB nie mogę rozkręcić. W związku z tym mam pytanie w jaki sposób mogę skopiować instalcje win95 na ten dysk 300MB? Nie wiem na jakiej zasadzie działa takie połaczenie przez port szeregowy, czy potrzeba jakiś driverów czy coś innego. Tym bardziej ze wszystko trzeba bedzie zrobic przez dosa. Słyszałem że można jakoś zrobić tak aby w NC (czy programie podobnym do NC) w jednym panelu mamy jeden dysk a w drugim dysk(i) z drugiego komputera i wtedy kopiujemy dane. Nie wydaje mi się ze wystarczy spiąc dwa komputery przez COMA, odpalić NC i wszystko gotowe. Pamiętam że w któryms z archiwalnych numerów PC Worda (lub entera) był artykuł na ten temat. Jeśli ktoś zapoda jakiegoś linka będe ogromnie wdzięczny. Każda rada się przyda. Dziękuje i pozdrawiam ;)

Iron Maiden

  1. newsy... , DYD-Admin 22/01/03 19:01
    ...

    http://twojepc.pl/news4042.html

    to wersja pod Windows, ale moze autor Ci pomoze... pusc mu maila...

    -- DYD

  2. dzięki , no13 22/01/03 19:11
    najciemniej zawsze pod latarnią ;)

    Iron Maiden

  3. Pod DOS-em w NC trzeba uruchomić terminal , zartie 22/01/03 23:17
    Skonfigurować port i tryb transmisji, w jednym odpalić nasłuch, z drugiego wysyłanie i poczekać kilka godzin (szybkość jest zabójcza).

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL