Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 61153 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Hercules 3D Prophet FDX 8500 LE 64MB a bios 9100 ? , Pit6 22/01/03 20:34
Prosze o opinie na temat w/w karty z zapodanym BIOSem 9100

  1. moze tak , Wasabi 22/01/03 20:40
    pisali o tym jusz wiec poszukaj [chyba wczoraj]
    a kolejna sprawa to chyba nie warto

    Nothing to see here

  2. Nie warto , Tryna 22/01/03 21:24
    Moze jutro opisze szerzej moje doswiadczenia...

    De Gustibus non Disputandum Est

    1. czekam... , Tummi 22/01/03 22:50
      ...ew. prosze na priva info co nie tak. Jakos nie mam czasu teraz znowu bawic sie z biosami (przedwczoraj? musialem ratowac karte, bo wyzionela ducha przy biosie 8.1) - sesja ;-(

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  3. bardzo pozytywne odczucia... , capri 22/01/03 23:11
    zrobilem to dzis, zaladowany bios 275/275, identyfikuje sie jako Szafirek 9100, zaladowane stery referencyjne od ATI 8500 (Catalisty 3.0), zadnych artefaktow, kilka godzin grania bez problemu. Wydajnosciowo przyrost praktycznie zaden (test tylko 3dMark), ale samopoczucie lepsze (czwarty radek w ciagu roku i to kazdy coraz lepszy ;p). A pozytywny dla mnie oddzwiek - we wszystkich czestotliwosciach (oprocz 85Hz) od 60-100 mialem "mrowki" na monitorze, tak samo w DOS (!), teraz wsio zniknelo i obraz jest we wsiech rozdzialkach i czestotliwosciach super zajebisty (wqrzaly mnie te "mrowki"), wiec dla mnie extra sprawa... No i mam R9100 :)

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

    1. i zrzucik... , capri 22/01/03 23:16
      www.cert.vc-pub.com/9100.jpg

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

      1. ja zrobić pulpit taki jak twój ? , Carmamir 23/01/03 11:44
        bardzo fajny jaka to skóra ? Jakim programem itd. jak zrobiłeś to info o pc na górze ?

        No to się wkopałem...

        1. nie uwierzysz... , capri 23/01/03 12:29
          system jest swiezutki (po udanym flashu biosa Norton Ghost) i nie mialem czasu na zabawe z uxtheme i zarzucanie stylow - to standartowy pulpit WinXP, tyle ze "silver" (opcje ekranu) + moja ostatnio ulubiona tapetka :))). A ten pasek na gorze to StatBar - wrzuc w google, od razu znajdzie (progz free).

          Quidquid latine dictum sit,
          altum videtur

  4. Nie warto ... , NimnuL-Redakcja 23/01/03 09:05
    no chyba, ze karta kręc ci sięna 275/275 to wtedy zapodaj sobie taki BIOS abys nie musial tweakerem podnosci czestotliwosci ... w wydajnosci roznic nie bedzie (porownujac te same czestotliwosci) poza tym, ze bedziesz mial inna nazwe w sterowniku ;) ja zmienilem z ciekawosci i nie zaluje .... nowe doswiadczenie nabralem (flashowanie karty) .
    pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL