Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64285 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wydruk do pliku - jaaak? , helmut 22/01/03 22:51
Potrzebuje zrobic wydruk pewnego schematu CDM (Data architect) , niestety nie mam drukarki, więc drukował będzie mi kolega, tylko musze mu przesłać gotowy plik (tu akurat .doc , bo do schematów dochodzi masa paplaniny). Print screen raczej odpada, więc wymyśliłem aby dodać wirtualną drukarke , wydrukować do pliku i potem to otworzyć dodać ten schemacik do dokumentu worda i po sprawie. Tera problem : przy drukowaniu do pliku pyta sie o nazwe, można wpisac rozszerzenie, tylko nie wiem jakie dać, bo bez podawania plik jest bez rozszerzenia :).Próbowałem taki plik otworzyć :wordem, acrobatem, photoshopem - oczywiście nei otwierają , co mnie nie dziwi - przecież tam są polecenia do drukarki (chyba :)) Teraz co tu wykombinować żeby wydrukować nie drukując, a mieć wydruk w garsci (w otwieralnym pliku).... możliwe to jest wogóle ?

Ctrl - Alt - helmut - delete

  1. copy nazwa pliku lpt1 /b , palioza 22/01/03 23:04
    i powinno hulac ;)

    Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
    stworzy lepszą wersję idioty.

    1. aaa , palioza 22/01/03 23:05
      nie wiem, czy to dziala z drukarkami usb, imho nie, bo to w koncu port rownolegly, a nie usb, ale sproobowac mozna, bo moze print menager przechwyci te bzdury

      Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
      stworzy lepszą wersję idioty.

      1. Yezoo , palioza 22/01/03 23:06
        nie doczytalem do konca, wiec powyzszego nie czytac ;)

        Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
        stworzy lepszą wersję idioty.

  2. Rozszerzenie nie jest ważne... , Umek 22/01/03 23:56
    zainstaluj sobie jedynie drukarke taką jak u kolegi, zrób wydruk do pliku, a potem u niego copy XXX prn i tyla
    Pliku jaki leci do drukarki nie otworzysz - możesz go na nią wysłać po prostu...

  3. w przypadku drukarek sieciowych , Ranx 23/01/03 08:38
    jest tak:
    copy [/b] nazwa.xxx \\adres_ip_kompa_z_drukarka\nazwa_drukarki
    w razie drukarek na IPXie mozna taka drukarke sieciowa udostepnic np u siebie i wtedy podajemy swoje ip. jak mamy np novella robimy: use lpt2:\\nazwa_kompa\nazwa_drukarki
    i potem copy [/b] nazwa.xxx lpt2
    :]

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  4. rozszezenie pliku , MayheM 23/01/03 09:28
    to zwykle .prn
    pozd

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL