Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64278 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

serwer na linuxie , zielnet 23/01/03 09:38
Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć instrulcje KROK PO KROKU instalacji linuxa i konfiguracji go tak aby móc stworzyc siec zkladającą się z 5 komputerow( na nich win98) + serwer na ktorym będzie siedzial program dosowy( sprzedaz, kadry - program sieciowy)- stworzyć userow itp.
Moze za duzo wymagam ale moze ktos wie gdzie w necie mozna o tym poczytac (polski jazyk byłby miły)

  1. hmmm.... , carlosA 23/01/03 10:13
    opisów instalacji w nawet najdziwniejszych konfiguracjach masz bez liku w necie i tu jedynie google może Ci pomóc (jedni lubią taki opis, drudzy inni). Tak czy inaczej nie ma jednego uniwersalnego, który jednocześnie spełniałby kryteria zrozumienia mechanizmu(co jest ważne w systemach unixowych w przeciwieństwie do klikologii stosowanej) i praktycznego działania w zakresie opisanej przez Ciebie instalacji. Jednej jednak rzeczy nie rozumiem, ty chcesz ten program dosowy posadzić na linux-ie ?? (przy pomocy dos-emu jak mniemam??)
    Pozdrawiam.
    ps. Jeżeli robisz to pierwszy raz, myślę że wątek o instalacji będzie długi ;) ale znajdzie się tu kilka osób dla których to nie jest obce ;)

    #whatever

  2. szukaj , resmedia 23/01/03 12:31
    w googlach konfiguracji Samby - jak chcesz mieć sieć a'la winNT lub Marsa, jak chcesz emulować Novella. Jest też fajna książka: Samba, dostępna na sieci w pdf.

    desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL