Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49

 Dzisiaj przeczytano
 68092 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

xp 1600+ na xp 1700+ czy warto , _DL_ 23/01/03 17:21
pytanie moze wydac sie dziwne ale....
obecnie mam athlona 1600+ seria AGOIA na zasilaniu 1,75 kreci sie bardzo ladnie do 1743Mhz (2200+) przy zasilaniu niewielo podbniesionym na 1,80V (nawet niekoniecznie)

mam mozliwosc zamiany tego procesora na nowego (stary ma pol roku) 1700+ (ewentualnie cos silniejszego) bez praktycznie zadnej doplaty (5-10zl??)... kwestja jest taka ze nowy procesor bedzie z nieznanej serii ale za to na nowym jadrze

poniewaz nie mam doswiadczenia z kreceniem prockow na nowym jadrze mam pytanie czy sie oplaca...

nowy procesor bedzie mial duzo nizsze zasilanie przez co bardziej bedzie mozna je zwiekszyc, nizsze zasilanie oznacza tez to ze procesor jest chlodniejszy i mozna go nieco slabiej chlodzic... ale mimo wszystko czy podkreci sie do poziomu co najmniej tak dobrego jak staruszek 1600+???

  1. w/q , Zryty_Berecik 23/01/03 17:27
    mnie warto wymieniac. tak jak mowisz niewiadomo z jakiej serii jest ten xp 1700+ i niewiadomo ja ksie bedziekrecil.
    obecny ladnie ci sie kreci na 2200+

    1. heh , Zryty_Berecik 23/01/03 17:28
      ale gafa....... z mojej strony to chyba przez to ze siedze jeszcze w pracy ( od 7 rano )
      mialo byc niewarto wymieniac :)

  2. a looknac to panocku parenascie postow nizej juz nie laska , Kane 23/01/03 17:27
    http://twojepc.pl/boardPytanie34587.htm

    Pozdro Kane

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL