Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2757 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko do tych co przerabiali R8500 na 9100 , aspon 24/01/03 00:09
Jak wam sie to sprawuje, bo ja zrobilem to wczoraj, niby bylo ok, nawet zainstalowalem winde na nowo, XP SP1, ale cos nie dzial najfajniej, teraz wlasnie padlo calkowicie, na poczatku ladowania windy restart i tak w kolko...
Wlasnie wracam do biosu od 8500, zobaczymy czy ruszy.
Sprzet to R8500 ATI, C1.2(nie krecony do testow z radkiem)

  1. U mnie... , machu 24/01/03 00:46
    Jak do tej pory... ;) i mam nadzieje ze dalej tak bedzie.... wszystko OK.
    Nie mam tylko pojecia co wlasciwie sie zmienilo (oprocz oznaczenia offcoz :)
    Pozdr...

    OKO=Obsesja Kompletnego
    Overlockingu
    GG 1224088

  2. wlasnie wgralem stary bios , aspon 24/01/03 00:50
    ale winda nie ruszyla, wlasnie sie instaluje od nowa,
    (tak to jest jak duszek nie byl w uzyciu...)

  3. wszystko OK , capri 24/01/03 06:26
    j.w.

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

  4. u mnie wszystko OK .. , NimnuL-Redakcja 24/01/03 08:59
    jak na razie .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. A ja zrobilem powrot , Tryna 24/01/03 09:24
    Do 8500

    De Gustibus non Disputandum Est

  6. narazie jade znowu na biosie od 8500 , aspon 24/01/03 10:06
    moze sie pokusze znowu za jakis czas...

    1. jak juz zmieniasz na 9100 , Portal 24/01/03 10:12
      to zmien takze drivery ktore beda obslugiwaly karty z serii9000 czyli Catalist 3.0.

      1. od poczatku jechalem na C3.0 , aspon 24/01/03 10:55
        system instalowany od zera i padlo...
        z tym ze nie jestem do konca pewien czy to jednak przez ATI...
        choc w trybie awaryjnym jak win startowal to zaraz po zaladowaniu jakiegos pliku z agp w nazwie sie restartowal, nio ale juz po jabkach, spowrotem jest r8500 i czysty system

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL