Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5866 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pierwsze szczegóły o R350 , geordie 24/01/03 10:53
http://www.theinquirer.net/?article=7381
Źródło trochę plotkarskie, ale....
R9800 (lub 9900) za około 400 jurasów "pobije GFX w 8 z 10 benchmarków"
Hmmm... Zobaczymy.... Powodzenia ;-)))

Podpis nieczytelny

  1. no zobaczymy ... , NimnuL-Redakcja 24/01/03 13:48
    sadze jednak, ze po aplikacji DDR II Radeonowi 9700 spowoduje juz zrownanie sie GFFX i R9700 ... a kolejna generacja Radeonow moze z powodzeniem przewyzszyc mistyczne dziecko nVidii .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. niestety fx , Carmamir 24/01/03 22:07
      to będzie porażka, lepiej pogodzić się z kaput nViidi nawet gdy FX jest szybszy od 9700pro to i tak 9900 już będzie szybszy nie mówiąc o R400 (lipiec'03)z DDRIII, więc fx długo nie będzie się czieszył zwycięstwem tylko do maja (prem. 9900). Identycznie wj**** 3DFX kiedy on wypuszczał nowego voodoka to dziecko nviidi było dużo wdajniesze i miało sporo lepszą jakość grafiki (w tym ATI przoduje od dawna, a z wysoką wydajnością od radka 9100alias8500;) ). ATI pewnie też ten błąd za kilka lat zrobi (o ile będą potrzebne jeszcze wydajniejsze karty w co śmiem wątpić już teraz karty Radeon9700pro wykorzystują przy pordukcji niektórych filmów!.

      No to się wkopałem...

      1. Hmmmm mam jednak nadzieje, , NimnuL-Redakcja 25/01/03 09:13
        ze nie do konca bedzie jak piszesz, i ze nVidia nie odpadnie, bo brak konkurencji skonczy sie dla nas niesamowicie zle ...
        BTW - ATi w niesamowicie krotkim czasie zniszczzyla taka potege jak nVidia - nie ? R8500, R9000, R9700 i konkurent kwiczy jak swinia ;)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. przyznaje sie to moja wina , bartek_mi 26/01/03 18:19
          jak kupilem tnt2 to chwilke potem padl 3dfx a nvidia stala sie monopolista,
          od kilku miesiecy mam radka 9k i nvidia zaczyna sie konczyc ...

          nie martwcie sie - jak bedzie jakis konkurent dla ati to kupie te karte i rozwiaze problemy ;)))))

          btw. ati zaczyna pogrywac nie fair (8500->9100, pro, le, zwykle) - zupelnie jak nvidia kiedy byla mocna - zle sie to dla nich skonczy, oj zle

          dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

          1. psujesz pożadek świata , GULIwer 26/01/03 21:12
            oj nieładnie nieładnie :) Kup se po modelu od kazdego producenta i bedzie spokój :)
            Aha co do dziwnych zbiegów okoliczności to też mam jak zapłace za inet w LAN to zwykle w ciągu najbliższych 3 dni jest jakas awaria a jak raz w październiki zapłaciłem ze byłem na bierzaco to net przez 2 tyg. było 256kbit na 100 osób :) Dlatego teraz nie płace :) W lutym wyrównam rachunek bo wyjeżdząm :) Niech sie inni martiwą ;)

            I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL