Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:31
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28315 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Avi -> Vcd pytanie ... , PaszkfiL 28/01/03 01:12
... udalo mi sie przetworzyc film z Avi na Vcd aby mozna bylo go odtworzyc na DVD ale pojawil sie kolejny problem ... przerabialem w Nero trwalo to 3h ale w koncu przerobil i nagralem ... zawiozlem do znajomego a tu zonk ... nie dosc ze film odtwarzany jest do gory nowami (180 stopi) to jest odrocony (flip horizontaly) czy da sie temu jakos zaradzic ? bo jestem troszke w kropce ... przeciez nie bede se telewizora do gory nogami odwracal aby obejrzec ;)

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. nie no, po co odwracać ... , Agnes 28/01/03 01:24
    wystarczą zręcznie ustawione lustra .... ;)

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. no tak ... , PaszkfiL 28/01/03 01:25
      ale odczuwalbym maly dyskomfort :D

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. ehhhhh nie wiem czy to akurat ten probl.... , cobrajas 28/01/03 07:54
    ale niektóre programy (nie wykupione) robią różne numery.... a to stawiają czerwony krzyżyk na środku ekranu... a to odwracają wizję do góry nogami itd... może masz właśnie nie pełną wer. programu do nagrywania albo do obróbki video???

  3. konwertowac material wyjsciowy ponownie , bwana 28/01/03 11:35
    az do momentu, gdy obraz bedzie taki jak trzeba;-D

    mysle, ze jak przepuscisz to co masz do gory nogami i w lustrzanym odbiciu raz jeszcze przez Nero, to uzyskasz obraz w poprawnej postaci (no, chyba ze te przeksztalcenia sa wybierane losowo).

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  4. konwertuj TMPGEnc , maras 28/01/03 17:26
    Do VCD jest darmowy ,a jest to jeden z najlepszych encoderów.Gotowy plik wrzuć do Nero i nagraj.Sam robię autoring DVD movie factory,bezproblemowy w porównaniu do Nero.
    Potrzebny soft znajdziesz na www.mp4.com.pl

    Dupa panie Edziu !

    1. popieram ;-) , Tummi 28/01/03 19:42
      nic, tylko tmpgenc ;-))))) Nawet masz taka opcje 'flip image horizontaly' i 'rotate 180 deg.' ;-)))))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL